Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 15.03.2017 № 212
Оприлюднено 17.03.2017

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 15.03.2017 № 212
м. Слов’янськ

Про розміщення
зовнішньої реклами 


У виконком Слов’янської міської ради звернулася фізична особа-підприємець Грівнак Лариса Вікторівна, ідентифікаційний номер фізичної особи (конфіденційна інформація), виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (конфіденційна інформація), місце проживання: (конфіденційна інформація), з проханням дозволити розміщення зовнішньої реклами за адресою: перехрестя вул. Вчительська та вул. Світлодарська (напроти аграрного коледжу) строком на п’ять років. 

Розглянувши надані матеріали і керуючись Законом України «Про рекламу», п.п.13 п.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішенням Слов’янської міської ради від 02.03.2012 №10-XXIV-6 «Про затвердження Положення про порядок оплати за розміщення зовнішньої реклами на території міста Слов’янська», виконком міської ради 

В И Р І Ш У Є: 

1. Дозволити розміщення зовнішньої реклами за адресою: перехрестя вул. Вчительська та вул. Світлодарська (напроти аграрного коледжу) фізичній особі-підприємцю Грівнак Ларисі Вікторівні, строком на п’ять років. 

2. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Грівнак Ларису Вікторівну: 

2.1. Укласти договір на розміщення зовнішньої реклами, протягом п’яти календарних днів з дати прийняття даного рішення. 

2.2. Забезпечити належний догляд за станом рекламного щита впродовж дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами за адресою: перехрестя вул. Вчительська та вул. Світлодарська (напроти аграрного коледжу). 

2.3. За один місяць до закінчення терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами продовжити строк його дії або демонтувати зовнішню рекламу за адресою: перехрестя вул. Вчительська та вул. Світлодарська (напроти аграрного коледжу), протягом 15 днів після закінчення терміну дії дозволу. 

3. Координацію за правильністю розміщення і використовування рекламного щита покласти на управління архітектури та містобудування (Пахомов). 

4. У разі не виконання пп.2.1 п.2 даного рішення, рішення виконкому вважати таким, що втратило чинність. 


Міський голова                                                                                                  В.М. Лях


347Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика