Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 03.05.2017 № 336/4
Оприлюднено 11.05.2017

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

від 03.05.2017  № 336/4
м. Слов’янськ

Про розгляд звернення
гр. Вишні Р.СДо виконкому Слов’янської міської ради звернувся гр. Вишня Роман Сергійович, який зареєстрований за адресою: (конфіденційна інформація), з заявою дозволити перепланування квартири № 49 у житловому будинку № 62 по вул. Вокзальна у м. Слов’янську шляхом перенесення і розбирання перегородок, перенесення і влаштування дверних прорізів. 

Надані: 

- договір купівлі-продажу квартири (конфіденційна інформація), посвідчений Бігун В.В., приватним нотаріусом Слов’янського міського нотаріального округу Донецької області, зареєстровано в реєстрі (конфіденційна інформація). 

- робочий проект перепланування квартири № 49 в житловому будинку № 62 по вул. Вокзальна у м. Слов’янську, виконаний ПП «СПЕК-7» та погоджений ОСББ «Гудок». 

Керуючись Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затвердженими наказом Державного Комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 №76, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25.08.2005 за №927/11207, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Дозволити гр. Вишні Роману Сергійовичу перепланування квартири № 49 у житловому будинку № 62 по вул. Вокзальна у м. Слов’янську шляхом перенесення і розбирання перегородок, перенесення і влаштування дверних прорізів відповідно до погодженого проекту.

2. Рекомендувати гр. Вишні Роману Сергійовичу після виконання перепланування квартири внести зміни в матеріали технічної інвентаризації та правовстановлюючі документи в установленому законодавством порядку.


Міський голова                                                                                                   В.М. Лях


335Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика