Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 19.07.2017 № 526
Оприлюднено 02.08.2017

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

 

від 19.07.2017 № 526
м. Слов’янськ

Про затвердження Положення та складу Комісії
з питань надання одноразової матеріальної
допомоги малозабезпеченим громадянам та
іншим соціально незахищеним верствам
населення (в новій редакції)


На виконання рішення Слов’янської міської ради від 29.12.2014 № 9-LXXI-6 «Про затвердження Програми соціального захисту деяких категорій мешканців територіальної громади м. Слов’янська на 2015-2019 роки в межах власних повноважень», з метою надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам та іншим соціально незахищеним верстам населення за їх зверненнями, на підставі ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити Положення про Комісію з питань надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам та іншим соціально незахищеним верстам населення (в новій редакції) (додаток 1).

2. Затвердити склад Комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам та іншим соціально незахищеним верстам населення (додаток 2)

3. Визнати таким, що втратили чинність рішення виконкому міської ради від 21.10.2015 № 544 «Про затвердження Положення та складу комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам та іншим соціально незахищеним верстам населення» та пункт 1 рішення виконкому міської ради від 07.12.2016 № 811/2 «Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 21.10.2015 № 544 «Про затвердження Положення та складу комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам та іншим соціально незахищеним верстам населення».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Воропаєва В.М.


Міський голова                                                                                                   В.М. Лях


440Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика