Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 16.08.2017 № 547
Оприлюднено 17.08.2017

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

Від 16.08.2017 № 547
м. Слов’янськ

Про стан підготовки закладів освіти
до початку нового навчального року
та роботи в осінньо-зимовий період 


Розглянувши інформацію відділу освіти, з метою забезпечення організованого початку 2017-2018 навчального року, підвищення якості освіти в нових економічних і соціокультурних умовах, керуючись ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в України виконавчий комітет Слов'янської міської ради


В И Р І Ш У Є :

1. Інформацію відділу освіти «Про стан підготовки закладів освіти до початку навчального року та роботи в осінньо-зимовий період» прийняти до відома. 

2. Відділу освіти (Рубльовський) : 

2.1. Вжити заходів щодо якісної підготовки дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів до організованого початку 2017-2018 навчального року, забезпечити належний стан безпеки життєдіяльності учнів та вихованців. 

2.2. Забезпечити належну підготовку матеріально-технічної бази навчальних закладів, сприяти її ефективному використанню. 

2.3. Завершити проведення ремонтних робіт систем водопостачання, каналізації та енергетичного обладнання до 25.08.2017 р., систем теплопостачання, покрівлі та котельного господарства до 01.10.2017 р. 

2.4. Сприяти проведенню реконструкції загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13, розташованої за адресою: вул. Ясна, буд.19, як опорної школи. 

2.5. Виконати пропозиції Державної інспекції з енергетичного нагляду щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період. 

2.6. До 30 серпня 2017 року завершити проведення ремонтів дитячих спортивних майданчиків дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів з метою забезпечення їх безпечної експлуатації. 

2.7. До 01 жовтня 2017 року завершити підготовку навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період, вжити заходів щодо реалізації програм з енергозбереження. 

2.8. Відповідно до правил та вимог по безпечній експлуатації котельного обладнання забезпечити виконання приписів Держенергонагляду по наявності необхідної документації та усунення виявлених при перевірках недоліків. 

2.9.До 30 серпня 2017 року провести набір учнів до 1-х та 10-х класів, забезпечити раціональне комплектування інших класів (груп) навчальних закладів системи загальної середньої освіти. 

2.10.Забезпечити урочисте проведення Дня знань 01 вересня 2017 року. 

3. Фінансовому управлінню (Ковальов) спрямувати бюджетні кошти, передбачені кошторисами, на видатки щодо якісної підготовки навчальних закладів до початку нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період. 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.


Міський голова                                                                                                В.М. Лях


251Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика