Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 20.09.2017 № 612
Оприлюднено 25.09.2017

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я 

Від 20.09.2017 №612
м. Слов’янськ

Про створення прийомної сім’ї на базі родини
(інформація конфіденційна) та влаштування
на виховання та спільне проживання
(інформація конфіденційна)

Виконкомом Слов’янської міської ради розглянуто заяву громадян України (інформація конфіденційна), які зареєстровані за адресою: (інформація конфіденційна), про створення на базі їх родини прийомної сім’ї та влаштування до неї на виховання та спільне проживання дитини — сироти, (інформація конфіденційна), та дитини, позбавленої батьківського піклування, (інформація конфіденційна), (інформація конфіденційна).
Встановлено, що (інформація конфіденційна), має всі правові підстави для передачі його до прийомної сім’ї. Мати, (інформація конфіденційна), померла 04.03.2017 року (актовий запис від 07.03.2017 року №392, складений Слов’янським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області), відомості про батька дитини, (інформація конфіденційна), внесені відповідно до частини першої ст.135 Сімейного Кодексу України (Витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України від 11.01.2017 року №00017527466, виданий Слов’янським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області). (інформація конфіденційна) має рідних брата та сестру: (інформація конфіденційна), які виховуються в прийомній сім’ї (інформація конфіденційна). Дитина перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, підлягає усиновленню, анкета складена. На теперішній час (інформація конфіденційна) перебуває в КУ ОЗ «Краматорський дитячий будинок дитини «Антошка» за адресою: вул.Двірцева, буд.67-а, м.Краматорськ.
За (інформація конфіденційна) об’єктів нерухомого майна не зареєстровано.
Встановлено, що (інформація конфіденційна), має всі правові підстави для передачі його до прийомної сім’ї. Мати, (інформація конфіденційна), покинула дитину в КЛПЗ «Міська дитяча лікарня», (акт від 14.12.2016 року органу внутрішніх справ України та закладу охорони здоров’я про підкинуту чи знайдену дитину та її доставку), відомості про батька дитини, (інформація конфіденційна), внесені відповідно до частини першої ст.135 Сімейного Кодексу України (Витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України від 11.01.2017 року №00017527312, виданий Слов’янським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області).
(Інформація конфіденційна) не має рідних братів та сестер. Дитина перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, підлягає усиновленню, анкета складена. На теперішній час (інформація конфіденційна), перебуває в КУОЗ «Краматорський дитячий будинок дитини «Антошка» за адресою: вул.Двірцева, буд.67-а, м.Краматорськ.
Встановлено, що (інформація конфіденційна), має всі правові підстави для передачі її до прийомної сім’ї. Мати дитини, (інформація конфіденційна), покинула дитину в КЛПЗ «Пологовий будинок» (акт від 31.05.2017 року закладу охорони здоров’я та органу внутрішніх справ України про дитину, яку батьки (матір або батько), інші родичі або законний представник відмовилися забрати з пологового будинку, іншого закладу охорони здоров’я), відомості про батька дитини, (інформація конфіденційна), внесені відповідно до частини першої ст.135 Сімейного кодексу України (витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження відповідно до статей 126, 133, 135 Сімейного кодексу України від 14.06.2017 року №00018206810, виданий Слов’янським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області).
(інформація конфіденційна), не має рідних братів та сестер. Дитина перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, не підлягає усиновленню. На теперішній час (інформація конфіденційна), перебуває в КЛПЗ «Міська дитяча лікарня» за адресою: вул.Ярослава Мудрого, буд.12, м.Слов’янськ.
(Інформація конфіденційна) мешкають у власному впорядкованому будинку за адресою: (інформація конфіденційна), матеріально забезпечені, до кримінальної відповідальності не притягувались, засудженими не значаться, у розшуку не перебувають, стан їх здоров’я відповідає вимогам, які пред’являються до прийомних батьків. Подружжя перебуває у шлюбі з 03.03.2001 року, проживають разом, виховують 5 рідних дітей(інформація конфіденційна).
Враховуючи, що (інформація конфіденційна) мають всі необхідні умови для створення прийомної сім’ї на базі їх родини, рекомендації Донецького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, висновок служби у справах дітей Слов’янської міської ради, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 30.08.2017 року, керуючись ст.ст.256-1, 256-2, 256-3, 256-4 Сімейного кодексу України, ст.25 Закону України “Про охорону дитинства”, ст.ст.3, 6 Закону України “Про забезпечення організаційно–правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 року №565 “Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу, ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Створити прийомну сім’ю на базі родини (інформація конфіденційна), які мешкають за адресою: (інформація конфіденційна).

2. Передати з 22.09.2017 року на виховання та спільне проживання дітей: (інформація конфіденційна), у прийомну сім’ю, створену на базі (інформація конфіденційна). Покласти на прийомних батьків персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний та психічний розвиток дітей.

3. Службі у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова):
3.1 Підготувати договір про влаштування дітей до прийомної сім’ї на виховання та спільне проживання. Надати прийомним батькам документи на дітей.
3.2 Здійснювати контроль за виконанням умов договору, умовами проживання, вихованням прийомних дітей в сім’ї.
3.3 Готувати щорічно до 23 вересня звіт про стан утримання та розвитку дітей в прийомній сім’ї
3.4 Координувати діяльність зацікавлених органів та служб щодо функціонування прийомної сім’ї у місті Слов’янську.

4. Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слов’янської міської ради (Павлова):
4.1 Закріпити за сім’єю соціального працівника.
4.2 Забезпечити здійснення соціального супроводу прийомної сім’ї, надання комплексу послуг спрямованих на створення належних умов функціонування прийомної сім’ї.
4.3 Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно до 23 вересня звіт про виконання плану соціального супроводу дітей в сім’ї.

5. Управлінню праці і соціального захисту населення (Альохіна):
5.1 Здійснювати призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей і грошового забезпечення прийомним батькам у межах видатків, передбачених у державному бюджеті.
5.2 Здійснювати виплати на дітей та грошове забезпечення прийомним батькам щомісяця до 20 числа.

6. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим):
6.1 Організувати проходження прийомними дітьми обов’язкового медичного огляду, здійснювати диспансерний нагляд, закріпити за ними дільничного сімейного лікаря.
6.2 Забезпечити дітям двічі на рік проходження медичного огляду.
6.3 Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно до 23 вересня звіт про стан здоров’я дітей, дотримання прийомними батьками рекомендацій лікаря.

7. Відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський):
7.1 Забезпечити право на здобуття освіти прийомними дітьми, а у разі потреби - забезпечити індивідуальне навчання.
7.2 Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно до 23 вересня звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність в сім’ї необхідних умов для здобуття освіти, позашкільну діяльність, участь батьків у вихованні дітей.

8. Відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) забезпечити щорічне оздоровлення дітей на пільгових умовах.

9. Начальнику фінансового управління Слов’янськоїх міської ради (Ковальов):
опрацювати пропозиції по джерелам фінансування прийомної сім’ї.

10. Рекомендувати Слов’янському відділу Головного управління Національної поліції України у Донецькій області (Альошин) надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно до 23 вересня звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку прийомних дітей та прийомних батьків.

11. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль – на заступника міського голови Воропаєва В.М. 


Міський голова                                                                                             В.М. Лях


246Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика