Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 20.09.2017 № 622
Оприлюднено 25.09.2017

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від 20.09.2017 №622
м. Слов’янськ

Про встановлення опіки над
(інформація конфіденційна) 


Розглянувши заяву та надані документи громадянкою України (інформація конфіденційна), яка зареєстрована за адресою: (інформація конфіденційна), фактично мешкає за адресою: (інформація конфіденційна), про встановлення опіки над (інформація конфіденційна), що перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, враховуючи, що мати дитини, (інформація конфіденційна) померла 18.05.2017 року (актовий запис від 24.05.2017 №858, складений Слов’янським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області), батько дитини, (інформація конфіденційна), має тривалу хворобу, яка перешкоджає йому виконувати свої батьківські обов'язки (висновок ЛКК від 10.08.2017 року №812, виданий КЛПУ «Міський Протитуберкульозний диспансер м.Слов’янськ»), не має братів/сестер, не володіє на правах власності рухомим та нерухомим майном, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 30.08.2017 року, керуючись п.п.3, 42 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, ст.ст.243, 244, 246, 247, 249 Сімейного кодексу України, ст.25 Закону України «Про охорону дитинства», ст.ст.58, 61, 63, 292 Цивільного кодексу України, ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Призначити (інформація конфіденційна), опікуном над дитиною, (інформація конфіденційна).
2. Зобов’язати опікуна, (інформація конфіденційна), оформити всі виплати, передбачені чинним законодавством України стосовно підопічної дитини, щороку до 20 вересня звітувати службі у справах дітей Слов’янської міської ради про свою діяльність.
3. Слов’янському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та
молоді (Павлова) забезпечити здійснення соціального супроводу підопічної
дитини та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради інформацію про виконання плану соціального супроводу дитини.
4. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим):
4.1 Здійснювати диспансерний нагляд за дитиною, закріпити за нею сімейного лікаря.
4.2 Забезпечити дитині двічі на рік проходження медичного огляду.
4.3 Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про стан здоров’я дитини, дотримання опікуном рекомендацій лікаря.
5. Відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський):
5.1 Забезпечити право дитини на здобуття освіти, а у разі потреби – забезпечити індивідуальне навчання.
5.2 Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність в сім’ї необхідних умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь опікуна у вихованні дитини.
6. Відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради (Міщенко) забезпечити щорічне оздоровлення підопічної дитини на пільгових умовах.
7. Просити Слов’янський відділ поліції Головного Управління Національної поліції у Донецькій області (Альошин) надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку підопічної дитини та опікуна.
8. Направити дане рішення до всіх зацікавлених служб для відома, користування та контролю в роботі..
9. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Воропаєва В.М.


Міський голова                                                                                             В.М. Лях


246Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика