Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету  від 21.02.2018 № 97
Оприлюднено 28.02.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я 

 

Від 21.02.2018 №97
м.Слов’янськ

Про встановлення опіки над
(інформація конфіденційна) 


Розглянувши заяву та надані документи громадянкою (інформація конфіденційна) року народження (інформація конфіденційна), яка зареєстрована та фактично мешкає за адресою: (інформація конфіденційна), про встановлення опіки над (інформація конфіденційна) року народження (інформація конфіденційна), що перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Маневицької районної державної адміністрації Волинської області, має статус дитини-сироти, враховуючи, що мати дитини, (інформація конфіденційна), померла, 09.11.2017 року (інформація конфіденційна), відомості про батька дитини, (інформація конфіденційна) внесені відповідно до частини першої ст.135 Сімейного кодексу України (інформація конфіденційна), малолітній зареєстрований за адресою: (інформація конфіденційна), є спадкоємцем частки нерухомого майна, яка належала померлій матері за адресою: (інформація конфіденційна), не має братів/сестер, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 31.01.2018 року, керуючись п.п.3, 42 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, ст.ст.243, 244, 246, 247, 249 Сімейного кодексу України, ст.25 Закону України «Про охорону дитинства», ст.ст.58, 61, 63, 292 Цивільного кодексу України, ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Призначити (інформація конфіденційна) року народження, опікуном над дитиною, (інформація конфіденційна) року народження. 

2. Зобов’язати опікуна, (інформація конфіденційна), оформити всі виплати, передбачені чинним законодавством України стосовно підопічної дитини, щороку до 21 лютого звітувати службі у справах дітей Слов’янської міської ради про свою діяльність. 

3. Зобов’язати опікуна, (інформація конфіденційна), оформити на ім’я (інформація конфіденційна) року народження, право власності на частку спадкового нерухомого майна, після померлої матері дитини, яке розташоване за адресою: (інформація конфіденційна). 

4. Збереження частки нерухомого спадкового майна дитини, (інформація конфіденційна) року народження, яка належала на правах власності померлій матері — (інформація конфіденційна), що знаходиться за адресою: (інформація конфіденційна), покласти на опікуна (інформація конфіденційна). 

5. Слов’янському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Павлова) забезпечити здійснення соціального супроводу підопічної дитини та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради інформацію про виконання плану соціального супроводу дитини. 

6. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим):
6.1 Здійснювати диспансерний нагляд за дитиною, закріпити за нею сімейного лікаря.
6.2 Забезпечити дитині двічі на рік проходження медичного огляду.
6.3 Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про стан здоров’я дитини, дотримання опікуном рекомендацій лікаря. 

7. Відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський):
7.1 Забезпечити право дитини на здобуття освіти, а у разі потреби – забезпечити індивідуальне навчання.
7.2 Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність в сім’ї необхідних умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь опікуна у вихованні дитини. 

8. Відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради (Міщенко) забезпечити щорічне оздоровлення підопічної дитини на пільгових умовах. 

9. Просити Слов’янський відділ поліції Головного Управління Національної поліції у Донецькій області (Альошин) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку підопічної дитини та опікуна. 

10. Направити дане рішення до всіх зацікавлених служб для відома, користування та контролю в роботі. 

11. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Воропаєва В.М. 


Міський голова                                                                                                В.М.Лях


253Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально























Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика