Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету  від 21.02.2018 № 112
Оприлюднено 28.02.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 21.02.2018 № 112
м. Слов’янськ

Про розгляд скарги
ФОП Горват Ольги Вагіфівни


До виконавчого комітету Слов'янської міської ради надійшла скарга від 06.01.2018 ФОП Горват Ольги Вагіфівни, яка мешкає за адресою: (конфіденційна інформація),на постанову №253 адміністративної комісії при виконкомі Слов'янської міської ради від 21.12.2017 по справі про адміністративне порушення за ст.152 КУпАП “Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів” та притягнення до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у розмірі 850 грн., щодо скасування винесеної постанови. 

Відповідно до ст.278 КУпАП, орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує такі питання: чи належить до його компетенції розгляд даної справи, чи правильно складено протокол та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення, чи сповіщено осіб, які беруть участь у розгляді справи, про час і місце її розгляду, чи витребувані необхідні додаткові матеріали, чи підлягають задоволенню клопотання особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілого, їх законних представників і адвоката. Також, відповідно до ст. 280 КУпАП, при розгляді справи, адміністративна комісія обов’язково з’ясовує: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з’ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. 

Протокол АА 660135 від 30.11.2017 р. відносно гр. Горват О.В. складено відповідно до вимог ст. 256 КУпАП та Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення, затвердженої наказом МВС України від 06.11.2015 № 1376. Адміністративна справа розглядалася за місцем проживання правопорушника, тобто на засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітеті Слов'янської міської ради. Особа, яка притягнута до адміністративної відповідальності, була повідомлена про дату, час та місце розгляду справи про адміністративне правопорушення, клопотання про перенесення розгляду справи не надходили. Адміністративна комісія розглядала справу при наявності не менш як половини членів її складу, про що свідчить протокол №19 засідання адміністративної комісії від 21.12.2017 р. 

На засідання адміністративної комісії ФОП Горват О.В. не з'явилась. 

Як зазначається у протоколі про адміністративне правопорушення, зафіксовано факт того, що ФОП “Горват О.В.” не склала договір на вивіз та знешкодження відходів та сміття, а також біля торговельного об’єкту — кіоску, який розташований за адресою: м.Слов’янськ, вул.Барвінківська,186/1, відсутня урна, чим порушено п.3.17 та п.3.14 Правил благоустрою території Слов'янської міської ради (затверджені рішенням Слов'янської міської ради від 27.02.2007 № 119-Х-5). Додатково до справи залучені матеріали фото-фіксації з місця вчинення адміністративного правопорушення. 

Постанова адміністративної комісії від 21.12.2017 прийнята відповідно до вимог чинного законодавства. 

Перевіривши законність та обґрунтованість винесеної адміністративною комісією постанови від 21.12.2017, керуючись ст. 293 КУпАП, ст. 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Слов'янської міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Залишити постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Слов'янської міської ради від 21.12.2017 по справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.152 КУпАП, відносно ФОП Горват Ольги Вагіфівни та притягнення її до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у розмірі 850 грн. – без змін, а скаргу ФОП Горват О.В. від 06.01.2018 – без задоволення. 

2. Копію даного рішення надіслати ФОП Горват О.В. та відповідальному секретарю адміністративної комісії при виконавчому комітеті Слов'янської міської ради Пономаренко К.В. 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Діденка Д.І.


Міський голова                                                                                                В.М.Лях


233Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика