Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 06.06.2018 № 353
Оприлюднено 14.06.2018

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 
Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 06.06.2018 № 353
м. Слов'янськ

Про приватизацію житлового приміщення
в гуртожитку 


Від Остроушко Наталії Миколаївни, яка діє в інтересах Резнікової Феодосії Миколаївни (довіреність від 28.03.2018 р., посвідчена Панченко А.В., приватним нотаріусом Слов’янського міського нотаріального округу Донецької області зареєстровано в реєстрі (конфіденційна інформація)) надійшли заява та матеріали з приватизації кімнати (конфіденційна інформація) у м. Слов’янську, яка використовується нею на умовах найму. Згідно cт.ст. 6, 8 Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду”, Закону України “Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків”, Наказу міністерства з питань житлово-комунального господарства №-396 від 16.12.2009 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.01.2010 р. за №109/17404 “Про затвердження Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян”, рішення міської ради від 21.10.2009 р. №-70-ХХХIX-5 «Про надання дозволу на приватизацію жилих приміщень у гуртожитках, які знаходяться у власності територіальної громади міста Слов’янська» та ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Прохання наймача Резнікової Феодосії Миколаївни задовольнити і кімнату (конфіденційна інформація) передати в приватну власність і визначити її уповноваженим власником кімнати. 

2.Відділу з обліку та розподілу житлової площі міської ради оформити свідоцтво про право власності на житло. 

3.КП “ЖЕК №7” укласти з гр. Резніковою Феодосією Миколаївною угоду-зобов'язання щодо ремонту та обслуговування кімнати приватного власника в гуртожитку, який є власністю територіальної громади в особі міської ради.


Міський голова                                                                                                В.М.Лях


232Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика