Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 16.01.2019 № 147
Оприлюднено 21.01.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я


від 16.01.2019 № 147
м. Слов’янськ

Про розміщення
зовнішньої реклами
 


До виконкому Слов’янської міської ради 31.10.2018 звернулася фізична особа-підприємець Садикова Вікторія Ігорівна, реєстраційний номер облікової картки платника податків та інших обов’язкових платежів (конфіденційна інформація), Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців від 12.01.2015, місце проживання: (конфіденційна інформація), з проханням продовжити строк дії дозволу №306 на розміщення зовнішньої реклами за адресою: вул. Батюка (р-н зупинки “Молодіжна”) у м. Слов’янську, строком на один рік. 

Розглянувши надані матеріали і керуючись Законом України «Про рекламу», п.п.13 п.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішенням Слов’янської міської ради від 02.03.2012 №10-XXIV-6 «Про затвердження Положення про порядок оплати за розміщення зовнішньої реклами на території міста Слов’янська», виконком міської ради 

В И Р І Ш У Є: 

1. Продовжити строк дії дозволу №306 на розміщення зовнішньої реклами за адресою: вул. Батюка (р-н зупинки “Молодіжна”) у м. Слов’янську, фізичній особі-підприємцю Садиковій Вікторії Ігорівні, строком на один рік. 

2. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Садикову Вікторію Ігорівну: 

2.1. Укласти договір на розміщення зовнішньої реклами, протягом п’яти календарних днів з дати прийняття даного рішення. 

2.2. Забезпечити належний догляд за станом рекламного засобу (сітілайту) впродовж дії дозволу №306 на розміщення зовнішньої реклами за адресою: вул. Батюка (р-н зупинки “Молодіжна”) у м. Слов’янську. 

2.3. За один місяць до закінчення терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами продовжити строк його дії або демонтувати зовнішню рекламу за адресою: вул. Батюка (р-н зупинки “Молодіжна”) у м. Слов’янську, протягом 15 днів після закінчення терміну дії дозволу. 

3. Координацію за правильністю розміщення і використовування рекламного засобу (сітілайту) покласти на управління містобудування та архітектури (Корепанов). 

4. У разі не виконання пп.2.1 п.2 даного рішення, рішення виконкому визнати таким, що втратило чинність. 


Міський голова                                                                              В.М. Лях


151Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика