Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 07.06.2019 № 1390
Оприлюднено 13.06.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 07.06.2019 № 1390
м. Слов'янськ

Про розміщення
зовнішньої реклами 


До виконкому Слов’янської міської ради звернулася фізична особа-підприємець Науменко Ірина Василівна, ідентифікаційний номер фізичної особи (конфіденційна інформація), Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 13.03.2018 №1003726830, місце проживання: (конфіденційна інформація), з проханням дозволити розміщення зовнішньої реклами, згідно Додатку, строком на п’ять років. 

Розглянувши надані матеріали і керуючись Законом України «Про рекламу», п.п.13 п.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішенням Слов’янської міської ради від 02.03.2012 №10-XXIV-6 «Про затвердження Положення про порядок оплати за розміщення зовнішньої реклами на території міста Слов’янська», виконком міської ради 

ВИРІШУЄ: 

1. Дозволити розміщення зовнішньої реклами, згідно Додатку, фізичній особі-підприємцю Науменко Ірині Василівні, на строк вказаний в Додатку

2. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Науменко Ірину Василівну: 

2.1. Укласти договори на розміщення зовнішньої реклами, протягом п’яти календарних днів з дати прийняття даного рішення. 

2.2. Забезпечити належний догляд за станом рекламних щитів впродовж дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами, згідно з Додатком. 

2.3. За один місяць до закінчення терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами продовжити строк їх дії або демонтувати зовнішню рекламу, згідно з Додатком, протягом 15 днів після закінчення терміну дії дозволів. 

3. Координацію за правильністю розміщення і використовування рекламних щитів покласти на управління містобудування та архітектури (Корепанов). 

4. У разі не виконання пп.2.1 п.2 даного рішення, рішення виконкому визнати таким, що втратило чинність.


Міський голова                                                                                       В.М. Лях


256Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика