Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 14.01.2015 № 5
Оприлюднено 21.01.2015

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від 14.01.2015 № 5
м. Слов'янськ

Про визначення на конкурсних
засадах підприємства (організації)
для здійснення функцій робочого органуЗ метою визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників - переможців конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Слов’янську, відповідно до статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.15,16 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081, враховуючи висновок постійної комісії з питань інвестиційної, зовнішньоекономічної та регуляторної політики, малого та середнього бізнесу від 29.12.2014, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Умови проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу, яке залучається організатором проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Слов’янську, для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету згідно додатку 1 даного рішення.

2. Управлінню економічного і соціального розвитку Слов’янської міської ради розмістити не пізніше ніж за 30 днів до початку конкурсу на офіційному веб-сайті Слов’янської міської ради та у засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу, умови його проведення, зразок заяви та перелік документів для участі у конкурсі.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови, який курирує питання транспорту відповідно до розподілу обов’язків.


В.о. міського голови,
секретар міської ради                                                                                          О.В. Зонтов


1649Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика