Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 06.05.2015 № 258
Оприлюднено 15.05.2015

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

Від 06.05.2015 № 258
м. Слов’янськ

Про затвердження норм надання
послуг з вивезення побутових
відходів на території
Слов’янської міської ради

З метою забезпечення вивезення побутових відходів і поліпшення санітарного стану території міської ради, відповідно до Закону України «Про відходи», Закону України «Про житлово- комунальні послуги», статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 № 1070 «Про затвердження правил надання послуг з вивезення побутових відходів», наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 30.07.2010 № 259 «Про затвердження правил визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів», враховуючи висновок постійної комісії Слов’янської міської ради з питань інвестиційної, зовнішньоекономічної та регуляторної політики, малого та середнього бізнесу від 23.04.2015, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Слов’янської міської ради

ВИРІШИВ: 

1. Затвердити норми надання послуг з вивезення побутових відходів, що надаються мешканцям житлових будинків (додаток 1). 

2. Затвердити норми надання послуг з вивезення побутових відходів для підприємств, установ, організацій (додаток 2). 

3. Затвердити норми надання послуг з вивезення вуличного та дворового змету для підприємств, установ, організацій на 1 м2 території (додаток 3). 

4. Виконавцям послуг з вивезення твердих побутових відходів застосовувати затвердженні цим рішенням норми надання послуг з вивезення побутових відходів під час укладання договорів на надання послуг з вивезення побутових відходів. 

5. Доручити Управлінню житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради (Діденко) оприлюднити дане рішення в газеті «Славянские объявления» та на офіційному сайті Слов’янської міської ради. 

6. Дане рішення набирає чинності з дати оприлюднення в засобах масової інформації. 

7. З набранням чинності цього рішення, вважати такими, що втратили чинність рішення виконкому Слов’янської міської ради від 02.12.2009 № 757 «Про затвердження норм утворення твердих побутових відходів для м. Слов’янська», рішення виконкому Слов’янської міської ради від 14.06.2006 № 375 “О внесении изменений в решение исполкома № 673 от 16.11.2005г”, п. 2 рішення виконкому Слов’янської міської ради від 16.11.2005 № 673 «Об утверждении «Положения о санитарной очистке города Славянска» и норм накопления твердых бытовых отходов.». 

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Бєлозьорова А.М. 


В.о. міського голови,
секретар міської ради                                                                                        О.В. Зонтов


1420Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика