Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Про виконання Слов’янською міською радою Державної програми щодо запобігання і протидії корупції

Стан запобігання і протидії корупції у Слов’янській міській раді є одним з актуальних питань, і перебуває на постійному контролі у керівництва. 

У рамках реалізації пріоритетних напрямків антикорупційної політики, визначених Національною антикорупційною стратегією на 2011-2015 роки, затвердженої Указом Президента України від 21.10.2011 року № 1001, на виконання вимог Закону України від 07.04.2011 року № 3206-V1 «Про засади запобігання і протидії корупції», відповідно вимог розпорядження голови облдержадміністрації від 19.02.2013р. № 82 «Про Регіональну програму щодо запобігання і протидії корупції на 2013-2015 роки» основні зусилля Слов’янської міської ради в 2013 року зосереджувались на проведенні попереджувально-профілактичних заходів, організації вивчення працівниками законодавчих і нормативних документів з питань антикорупційної діяльності, створення обстановки нетерпимості до можливих порушень державними службовцями вимог Закону України «Про державну службу», Правил етичної поведінки, передбачених Законом України «Про правила етичної поведінки». 

Питання виконання заходів щодо запобігання і протидії корупції обговорюються на виробничих нарадах. Виявленню конфлікту інтересів та його усуненню керівництвом міської ради також приділяється увага. Зокрема, постійно проводиться роз’яснювальна робота щодо обов’язкового повідомлення про наявність конфлікту інтересів та шляхи його врегулювання. 

Одним із пріоритетних напрямків роботи щодо запобігання корупційним проявам серед працівників ради є вивчення та оволодіння державними службовцями антикорупційного законодавства, дотримання його вимог в процесі виконання службових обов'язків. Здійснюється контроль за додержанням посадовими особами вимог Законів України «Про державну службу», «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про правила етичної поведінки» та моніторинг стану їх виконання. Здійснюється постійний контроль за результатами розгляду в міської раді звернень громадян, які можуть містити інформацію щодо корупційних діянь, скоєних державними службовцями. Вживаються заходи щодо покращення виконавської дисципліни, дається принципова оцінка фактам неналежного виконання державними службовцями своїх обов’язків. 

Корупційних діянь та злочинів, пов’язаних з корупцією серед державних службовців Слов’янської міської ради у поточному році не допущено. 

Згідно з вимогами статті 13 Закону України “Про державну службу” та статті 12 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” усіма державними службовцями міської ради подано декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік щодо себе і членів своєї сім’ї. Порушень вимог законодавства щодо термінів подання відповідних декларацій державними службовцями управління в 2013 році не допущено. 

Відповідно до вимог статті 12 цього закону щодо опублікування в офіційних друкованих виданнях відомостей, зазначених у поданих деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік керівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, ця інформація була опублікована на веб-сайті Слов’янської міської ради. 

На виконання вимог статті 16 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» щодо відкритості та прозорості інформації про діяльність Слов’янської міської ради забезпечено вільний і безперешкодний доступ громадян до інформації на веб-сайті міської ради. 

Для забезпечення прозорої системи прийняття на службу в органи місцевого самоврядування, у міські1 газеті «Славянская правда», на веб-сайті було опубліковано 13 оголошень про проведення конкурсів на заміщення 20 вакантних посад у міській раді. Проведенні громадські слухання претендентів на керівні посади – начальника УЖКГ, начальника відділу культури, начальника відділу освіти. На виконання вимог ст.11 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», стосовно осіб, які успішно здали іспити, було організовано проведення спеціальної перевірки, у тому числі щодо відомостей, поданих особисто претендентами на посаду. 

У міській раді працює Центр надання адміністративних послуг міста Слов’янська (далі ЦНАП). Інформація про режим роботи ЦНАП, перелік адміністративних послуг, які надає міська рада, інформаційні і технологічні картки та бланки заяв розміщено на веб-сайті міської ради. 

Відповідно до рішення виконкому міської ради від 21.03.2013 № 185 «Про затвердження у Слов’янській міській раді порядку організації проведення особистих прийомів осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги», постійно приймаються заходи щодо проведення особистих, виїзних прийомів громадян та телефонного зв’язку «Пряма лінія», облік телефонних звернень громадян здійснюється у картках особистого прийому. 

Проводиться робота по правовому навчанню жителів міста, кожен третій четвер місяця, для соціально-незахищених верств населення, а також безкоштовні юридичні консультації. Працює громадська приймальня, "телефонна гаряча лінія", методичний куточок з питань правової освіти. Здійснюються і інші заходи в даному напрямі. 

Керівництво міської ради і надалі прикладатиме максимальні зусилля у вирішенні питань по попередженню і протидії корупції.


4068Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua