Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 

В рамках реалізації проекту ПРООН “Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах”, що реалізується за підтримки уряду Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції, на конкурсній основі були визначені кращі українські фахівці в галузі енергетичного розвитку, які співпрацювали з Управлінням інвестицій, енергоефективності та зовнішніх відносин Слов’янської міської ради. Експертом з енергоменеджменту було обрано Віталія Лесюка (м. Львів), радником з питань енергетичного розвитку — Марію Дружиніну (м. Вінниця). 

Результатом майже піврічної напруженої роботи з проведення аналізу фактичного стану споживання енергоресурсів, сильних та слабких сторін енергоспоживання в різних галузях міста, проблем та перспектив розвитку комунальної сфери, приватних господарств та бізнесу став збалансований документ «План дій сталого енергетичного розвитку міста до 2020 року», який затверджено 31.05.2017 року рішенням Слов’янської міської ради № 6-XХIV-7. 

Прийняття цього документу — це не тільки виконання взятих на себе зобов’язань містом в рамках європейської ініціативи “Угода мерів”, а й рішучий крок вперед на шляху впровадження в місті політики енергозбереження. Адже План дій сталого енергетичного розвитку є саме тим важливим стратегічним документом — орієнтиром, що виступатиме настановою для формування пріоритетів та заходів з енергозбереження в місті та досягнення поставленої мети — зменшення викидів СО2 щонайменше на 20% до 2020 р.

За підтримки Проекту ПРООН “Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО” з вересня 2017 року в 64 бюджетних установах міста впроваджено щоденний моніторинг споживання енергоресурсів. У відділах освіти, культури, охорони здоров’я та у справах сім'ї, молоді, фізичної культури і спорту Слов’янської міської ради визначені енергоменеджери напрямків, яким підпорядковуються відповідальні особи за ефективне споживання енергоресурсів в кожному підзвітному закладі. Кожний заклад має індивідуальну сторінку в інтернеті автоматизованої системи енергомоніторингу «АІС» ЕНЕРГОСПЕЦСЕРВІС: облік, контроль, економія», для збору та передачі даних про енергоспоживання та умови мікроклімату в приміщеннях. Сектором енергоменеджменту та енегоефективності управління економічного та інвестиційного розвитку Слов’янської міської ради щоденна отримана інформація аналізується, готуються рекомендації щодо підвищення рівня енергоефективності та пропозиції щодо включення проектів з підвищення ефективності енергоспоживання в програму соціально-економічного розвитку або до проектів позабюджетного фінансування заходів з підвищення ефективності енергоспоживання.


1088Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуальнопошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua