Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Податковою службою з боржників Донеччини стягнуто до бюджету борг у розмірі 139,4 млн гривень [12 серпня 2019  08:19]

Головним управлінням ДФС у Донецькій області продовжується робота з застосування комплексного підходу у стягнення податкового боргу. Так, протягом першого півріччя поточного року до бюджетів усіх рівнів стягнуто 139,4 млн гривень.

Податківці застосовують увесь комплекс заходів з погашення податкового боргу, передбаченого Податковим кодексом України. За січень-червень 2019 року з метою забезпечення податкового боргу проведено опис майна боржників у податкову заставу на загальну суму 84,7 млн гривень. Від реалізації майна, що перебуває у податковій заставі, до бюджету надійшло 3,3 млн гривень. Завдяки спільній роботі податкової та виконавчої служб стягнуто податкового боргу за виконавчими документами у розмірі 0,4 млн гривень.

Крім того, здійснюються заходи з погашення податкової заборгованості шляхом стягнення грошових коштів з банківських рахунків обслуговуючих банків платника. За результатами цих заходів за два квартали поточного року до бюджету спрямовано 17,1 млн гривень.

Особлива увага приділяється погашенню заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування – за 2019 рік погашено заборгованості у розмірі 185,8 млн гривень.

Нагадуємо, що відповідно до статті 67 Конституції України кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом, інформацію про наявність податкового боргу можливо отримати в Електронному кабінеті на офіційному веб-порталі ДФС.

ГУ ДФС у Донецькій області


121Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика