Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Більше 7 млрд грн податку на доходи фізичних осіб та військового збору надійшло до зведеного бюджету Донеччини [09 вересня 2019  13:17]

За сім місяців 2019 року спрямована платниками Донеччини до зведеного бюджету країни сума податку на доходи фізичних осіб та військового збору склала 7,4 млрд гривень. В порівнянні з минулорічними показниками надходження від сплати зазначених податків збільшились на 1,6 млрд гривень.

Майже 29% сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору, а саме, 2,1 млрд гривень, спрямовано до державного бюджету країни, лише у липні цей показник склав 346,2 млн гривень.

Відповідно 71% від загальної суми надходжень, або 5,3 млрд грн, залишились в розпорядженні місцевих бюджетів області, і це значна підтримка у фінансуванні місцевих громад для розвитку та благоустрою регіону.

Податок на доходи фізичних осіб безпосередньо залежить від розміру заробітної плати, яку офіційно отримують працевлаштовані працівники. Тому фахівцями податкової служби Донеччини постійно проводиться робота з питань легалізації трудових відносин та комплекс контрольно-перевірочних заходів з метою збереження державних соціальних гарантій для громадян.

Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 січня 2019 року встановлено місячну мінімальну заробітну плату у розмірі – 4173 гривні, а погодинну – 25,13 гривень.

Шановні роботодавці! Подбайте про соціальну захищеність ваших працівників - дотримуйтесь законодавчої норми щодо мінімального рівня заробітної плати!

ГУ ДПС у Донецькій області


115Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика