Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Внесок Донецької митниці ДФС до бюджету країни за сім місяців поточного року склав майже 3,6 млрд гривень [09 вересня 2019  13:20]

У січні-липні 2019 року від Донецької митниці ДФС до Державного бюджету України спрямовано 3 млрд 573 млн грн митних платежів, в тому числі у розрізі податків: податок на додану вартість - близько 3 млрд 362 млн грн; ввізне мито - понад 185 млн грн; акцизний податок - майже 16 млн гривень.

Окремо у липні поточного року від митників Донеччини до казни держави надійшло більше 329 млн грн митних надходжень.

Традиційно, основу переліку бюджетоформуючих підприємств Донецького регіону становлять підприємства металургійної, вугільної і машинобудівної галузей. При цьому, вісім підприємств Донецького регіону відповідно Угоди про асоціацію між Україною з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами з іншої сторони, вже отримали статус уповноваженого (схваленого) експортера. Зазначений статус надає змогу українським експортерам отримувати тарифні преференції без оформлення сертифіката з перевезення форми EUR.1. Такі суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності самостійно визначають та декларують походження товарів на комерційних документах, що дозволяє прискорити процедуру експорту товарів.

Разом з цим, в рамках зазначеної Угоди, у січні – липні 2019 року в Донецькій митниці ДФС видано 1 541 сертифікат з перевезення товару форми EUR.1. Найбільша їх кількість видана на товари, які експортовані до наступних країн Євросоюзу: Польща, Румунія, Німеччина, Італія, Словенія та Болгарія.

ГУ ДПС у Донецькій області


111Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика