Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Надходження ЄСВ на Донеччині перевищили п’ятимільярдний рубіж [09 вересня 2019  13:24]

Державною податковою службою Донеччини з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на рівні 5 млрд 517,3 млн гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 855,6 млн грн, або на 18,3 відсотків.

Головне управління ДПС у Донецькій області зазначає, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями - порушниками, фахівці ДПС наполягають на винятковій пріоритетності норм закону у сфері оплати праці. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення.

Повна виплата заробітної плати та сплата єдиного соціального внеску – обов’язок кожного працедавця, тому податковими органами Донеччини постійно проводиться увесь комплекс заходів з легалізації трудових доходів громадян.

Податкова служба Донеччини нагадує, що згідно Закону України від 08 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» ставка страхового внеску становить 22 відсотки до визначеної бази нарахування. Сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за кожну особу, що визначається як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску. Мінімальний розмір страхового внеску у 2019 році становить 918,06 гривень (4173 х 22%).

ГУ ДПС у Донецькій області


115Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика