Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Інформація від ГУ ДПС у Донецькій області [13 січня 2020  15:42]

Увага!

Податкова служба Донеччини запрошує на особисту зустріч з очільником ГУ ДПС у Донецькій області Іриною ДОЛОЗІНОЮ, яка відбудеться 17 січня 2020 року з 10-00 до 12-00 у м.Слов’янськ. Тел. для запису та довідок (0626) 62-15-65

Донеччина: надходження за спеціальне використання водних об`єктів 
склали майже 122 млн гривень

За січень-грудень 2019 року підприємства Донеччини, що у своїй діяльності використовують водні об`єкти, спрямували до бюджетів 121,6 млн грн рентної плати за спеціальне використання води.

Плата за спеціальне використання води згідно з розподілом коштів надходить майже порівну до державного (66,9 млн грн) та місцевих бюджетів (54,7 млн гривень).

На даний час найбільшими бюджетоформуючими платниками цього податку у Донецькому регіоні є ПРАТ «ММК ім. Ілліча», Вуглегірська ТЕС ПРАТ «Центренерго» та ВП Курахівська ТЕС ТОВ «ДТЕК «Східенерго».

Найбільші надходження плати за спеціальне використання води, або 51,2%, забезпечили підприємства м. Маріуполя – 62,3 млн грн, також підприємства м. Бахмут та Мар`їнського району забезпечили надходження цього податку у сумі 21,8 млн грн та 10 млн грн відповідно.

Підприємства – платники рентної плати за спеціальне використання води обчислюють суму плати наростаючим підсумком з початку року та надають податкові декларації до контролюючих органів за місцем податкової реєстрації.

Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що граничний термін подання податкової звітності та сплати податкових зобов`язань з рентної плати за спеціальне використання води за IV квартал 2019 року – 10 лютого та 20 лютого 2020 року відповідно.

Донеччина: на потреби української армії у 2019 році
сплачено майже 600 мільйонів грн військового збору

За 2019 рік мешканцями Донеччини до бюджету сплачено 597,1 млн грн військового збору, що більше відповідного періоду 2018 року на 17 відсотків. Лише у грудні на підтримку армії спрямовано 63,3 млн гривень податку.

Важливим джерелом наповнення державної казни є робота податкових органів Донецької області з легалізації ринку праці та протидії виплатам неофіційних заробітних плат. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків. І позитивна динаміка зростання надходжень військового збору – це підтвердження того факту, що все більше роботодавців відмовляються від виплат заробітної плати в «конвертах» та офіційно оформлюють працівників.

Військовий збір у повному обсязі перераховується до державного бюджету. Лідерами зі сплати цього збору є м. Маріуполь - від громадян цього міста до державної казни надійшло 182,4 млн грн, м. Покровськ – 80,6 млн грн, та Слов`янський район – 71,7 млн гривень.

Головне управління ДПС у Донецькій області наголошує, що військовий збір – внесок кожного громадянина на зміцнення обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі.

На захист довкілля бізнес-спільнота Донеччини
у минулому році спрямувала більше мільярда гривень

Справляння екологічного податку, в першу чергу, обумовлено необхідністю мінімізації негативного впливу господарської діяльності підприємств на природні ресурси Донеччини та часткової компенсації їх відтворення, що в умовах Донецького регіону вкрай важливо.

Крім того, питання збереження природно-ресурсного потенціалу для країни на теперішній час є дуже актуальним і, насамперед, пов`язане зі створенням ефективних механізмів екологічного регулювання, у тому числі за допомогою екологічного податку.

За 2019 рік підприємства Донецької області сплатили 1,2 млрд грн екологічного податку до бюджетів всіх рівнів. Лідерами зі сплати екоподатку з невеликим відривом є більнес-спільнота Мар`їнського та Бахмутського районів, які поповнили зведений бюджет на майже 372 та 263 млн грн відповідно, третє місце займає м. Маріуполь з внеском у 195 млн гривень.

Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що у минулому році був запроваджений новий порядок справляння та розподілу сум доходів від екологічного податку, зокрема, в частині викидів двоокису вуглецю в атмосферне повітря. Ставка податку за ці викиди зросла з 0,41 грн за тонну до 10 грн за тонну, що стало ще одним кроком наближення до ставок за викиди парникових газів в країнах ЄС та надало змогу на 343 мільйона грн більше спрямувати податку на вирішення екологічних проблем Донеччини.

Майже 966 мільйонів грн отримали місцеві громади Донеччини
від представників малого бізнесу

За 2019 рік платники, що обрали спрощену систему оподаткування обліку та звітності, перерахували до місцевих бюджетів 965,9 млн грн єдиного податку.

В порівнянні з минулорічними показниками загальна сума єдиного податку зросла на 16 відсотків. За рахунок такого приросту місцеві громади отримали на 130,7 млн грн більше, ніж у 2018 році. Враховуючи, що єдиний податок від малого підприємництва належить до тих податкових платежів, надходження яких стабільно і суттєво поповнюють місцевий бюджет, додаткові надходження цього податку забезпечують життєдіяльність територіальних громад та підвищують якість громадського життя всіх жителів Донеччини.

У структурі перерахованого до місцевих скарбниць єдиного податку найвагомішу частку надходжень, а це 66,5%, сплачено фізичними особами-підприємцями – 642,7 млн гривень.

Внесок юридичних осіб складає 323,2 млн грн, з них 206,9 млн грн забезпечили сільскогосподарські товаровиробники – платники єдиного податку 4 групи.

ГУ ДПС у Донецькій області нагадує, що для підприємців першої або другої груп ставка єдиного податку визначається у відсотках від розміру мінімальної заробітної плати, затвердженої на 01 січня поточного року. Таким чином, з 1 січня ставки єдиного податку для ФОП в 2020 році складають:

для І групи (до 10% від розміру прожиткового мінімуму) – 210,20 грн на місяць;

для ІІ групи (до 20% від розміру мінімальної зарплати) – 944,60 грн на місяць.


ГУ ДПС у Донецькій області


258Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика