Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Інформація від ГУ ДПС у Донецькій області [10 лютого 2020  10:59]

На захист довкілля Донеччини у січні спрямовано більше 12,5 млн гривень екоподатку

Необхідність здійснення такої політики в сфері охорони довкілля, яка б забезпечувала сталий розвиток з екологічної точки зору, ефективне зниження та попередження негативних впливів на довкілля – визнано на державному рівні та є провідною метою саме у Донецькому регіоні, який відомий своїм небезпечним екологічним станом. Адже у структурі промислового потенціалу Донецької області величезна частка промисловості припадає на екологічно небезпечні галузі виробництва – металургійну, видобувну, виробництво електроенергії, хімічну та нафтохімічну промисловість.

Таким чином справляння екологічного податку, в першу чергу, обумовлено необхідністю мінімізації негативного впливу господарської діяльності підприємств на природні ресурси Донеччини та часткової компенсації їх відтворення.

За перший місяць 2020 року підприємства Донецької області сплатили 12,5 млн грн екологічного податку до бюджетів всіх рівнів, що на 8,4 млн грн більше за минулорічні показники. До державного бюджету надійшло майже 10 млн грн, до місцевих скарбниць Донецького регіону – 2,5 млн гривень.

Найбільший внесок екоподатку в розрізі територіальних управлінь належить м. Маріуполю – 9,4 млн гривень, Мар’їнському району – 1,1 млн гривень та Слов’янському району – 0,6 млн гривень.
 

Більше 26 млн грн податку на прибуток сплатив бізнес Донеччини з початку року

Податковою службою Донеччини з початку 2020 року забезпечено надходження 26,3 млн грн податку на прибуток підприємств. З них до держбюджету спрямовано 23,5 млн грн, а до місцевих скарбниць – 2,8 млн гривень.

Крім того, у січні поточного року державними та комунальними підприємствами сплачено частину чистого прибутку (доходу), що вилучається до бюджету, у розмірі 77,8 тис. гривень.

Найвагоміший внесок по сплаті податку на прибуток забезпечили підприємства м. Маріуполя – майже 4 млн грн, м. Слов’янськ і Слов’янського району – 1,5 млн грн та підприємства Костянтинівського і Дружківського районів – 1,4 млн гривень.

Нагадуємо, що наприкінці 2019 року оновлено форму декларації податку на прибуток. Зокрема, основну частину декларації доповнено блоком для внесення податкових зобов’язань, штрафних санкцій і пені, які не пов’язані з виправленням помилок. Також звітність з податку на прибуток доповнено новим додатком щодо інформації про суми податкових пільг, який донедавна подавався окремим звітом відповідно до Постанови КМУ від 27.12.2010 №1233. Крім того, до окремих додатків декларації (ПН, ВП, РІ) внесено низку редакційних змін.

Податкова служба Донеччини рекомендує платникам податку на прибуток подати податкову декларацію за 2019 рік за оновленою формою. Відповідно, вказана оновлена форма декларації використовуватиметься платниками податку і для звітних періодів усього 2020 року.

ГУ ДПС у Донецькій області


91Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика