Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Інформація від ГУ ДПС у Донецькій області [24 лютого 2020  13:11]

Донеччина: майже на 700 мільйонів гривень викрито схем «відмивання»
з початку року

Під час проведення перевірок працівниками податкової служби Донеччини і у 2020 році продовжується виявлення злочинів, спрямованих на легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом, та упередження збитків від різноманітних схем підприємливих шахраїв. 

Так, за січень 2020 року фахівцями управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Донецькій області виявлено фінансові операції з ознаками кримінальних правопорушень на загальну суму встановлених збитків 686 млн гривень. 

З них у сфері державних закупівель складено 2 матеріали з ознаками кримінальних правопорушень за предикатними злочинами на суму 2,5 млн гривень. 

Усі матеріали по проведених перевіркам передані до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним Кодексом України. 

За результатами розгляду переданих матеріалів 5 матеріалів приєднано до кримінальних проваджень, з них 3 матеріали – у сфері державних закупівель.В січні Центрами обслуговування платників Донеччини надано
майже 18 тисяч адміністративних послуг

У січні 2020 року фахівцями Центрів обслуговування платників Донецької області надано 17,8 тис. адміністративних послуг, що на 6 відсотків, або на 1 тисячу більше за минулий рік. 

Половина від загальної кількості наданих адміністративних послуг припадає на найбільш популярну серед суб’єктів звернень послугу з видачі картки платника податків про реєстраційний номер облікової картки платника податків. У січні поточного року громадяни отримали 8945 таких карток. 

Також запитуваними адміністративними послугами у звітному місяці були видача відомостей про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 2774, надання витягів з реєстру платників єдиного податку – 1171, реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 973, реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 891, реєстрація платника єдиного податку – 579 та інші. 

Податкова Донеччини постійно вдосконалюється та робить все, щоб підвищити якість обслуговування відвідувачів центрів і створити комфортні умови платникам. На сьогоднішній день громадяни можуть отримати адміністративні, консультаційні та інформаційні послуги, здати податкову звітність у 21 Центру обслуговування платників Донецької області. Крім того, нагадуємо про можливість отримання багатьох адміністративних послуг в електронній формі, не виходячи з домівки.Донеччина: з початку року власники нерухомості сплатили
понад 13 мільйонів гривень

З початку 2020 року власники нерухомості Донецької області перерахували до місцевого бюджету 13,3 млн гривень, що на 787 тис. гривень більше надходжень січня 2019 року. 

Безперечним лідером зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є власники майна – юридичні особи, ними вже сплачено понад 12,3 млн гривень. Як відомо, платники – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до відповідних державних податкових інспекцій за місцезнаходженням об'єкта/об'єктів оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально. 

Що стосується фізичних осіб – власників нерухомості, то за січень поточного року вони перерахували податку на нерухоме майно майже 1 млн гривень. 

Нагадуємо, що громадяни в поточному році податок на нерухомість сплачують за об`єкти, що були у володінні в 2019 році, ставка податку не перевищує 1,5% розміру мінімальної зарплати, що була встановлена законом на 01 січня 2019 року. Про суму нарахованого податку громадян – фізичних осіб повідомляють фіскальні органи за місцем податкової адреси, вручаючи податкові повідомлення-рішення до 1 липня звітного року.
 
На даний час перші позиції зі сплати податку займають власники нерухомості м. Маріуполя (4,4 млн грн), Слов’янського району (1,8 млн грн) та Покровського району (1,5 млн грн) Донецької області.До зведеного бюджету Донеччини надійшло більше 880 мільйонів грн ПДФО

Протягом січня 2020 року зведений бюджет країни отримав від мешканців Донецького регіону 883,0 млн грн податку з доходів фізичних осіб, а це на 11,4%, або на 90,5 млн грн більше надходжень минулого року. 

ПДФО є основним джерелом наповнення місцевого бюджету та значним – у державному. В структурі надходжень зведеного бюджету він займає позицію лідера – більше половини від загальної суми всіх податків і зборів. Сплачується цей податок із розрахунку 18% від заробітної плати.
 
Головне управління ДПС у Донецькій області вкотре звертає увагу роботодавців на необхідність дотримання усіх вимог трудового законодавства, зокрема, офіційне оформлення співробітників, своєчасну виплату заробітної плати та неприпустимість її виплати в «конвертах». Адже своєчасність і повнота сплати податку з доходів фізичних осіб до місцевого бюджету – це запорука економічного та соціального розвитку нашого регіону. 

Також нагадуємо, що строки сплати ПДФО для фізичних осіб-підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) з нарахованого, але не виплаченого доходу за січень – не пізніше 28 лютого 2020 року.За перший місяць деклараційної кампанії-2020 майже тисяча мешканців
Донеччини задекларували минулорічні доходи

Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що з 1 січня 2020 року стартувала кампанія декларування доходів громадян, отриманих у минулому році. Податковим кодексом України визначено, що декларацію за 2019 рік для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, необхідно надати до 1 травня 2020 року. 

За місяць деклараційної кампанії вже 834 громадянина Донецької області відзвітували про доходи, отримані у минулому році. Загальна сума доходів, що вказана в їх деклараціях – 63,5 млн гривень. При цьому до сплати в бюджет декларантами нараховано 2,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 0,6 млн грн військового збору.
 
Доходи в сумі понад 1 мільйон гривень задекларували вже 5 мешканців Донеччини. Сума задекларованого ними доходу склала 16,7 млн гривень. 

Основними декларантами з початку 2020 року є громадяни, які задекларували наступні види доходів: 

  • доходи, отримані від прийняття спадщини – 33,2 млн грн;
  • доходи від продажу нерухомого майна – 4,1 млн гривень.

Разом з тим, вже 5 мешканців Донеччини надали декларацію з метою скористатися правом на податкову знижку, сума податку на повернення з бюджету складає 20 тис. гривень. Нагадуємо, що реалізувати своє право на отримання податкової знижки громадяни можуть впродовж всього поточного року. 


На Донеччині від ліцензування продажу підакцизної групи
товарів надійшло майже 5 мільйонів гривеньЗа перший місяць 2020 року до місцевих бюджетів Донецької області надійшло 4,9 млн грн плати за ліцензії на право роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, на право роздрібної торгівлі пальним і на право зберігання пального, що на 0,6 млн грн більше за минулорічні показники.
 
Найбільшу кількість ліцензій, а відповідно і плату за них, забезпечили суб’єкти підприємництва м. Маріуполь – майже 2,8 млн грн, Покровського району – 0,4 млн грн, та м. Слов`янськ – 0,3 млн гривень.
За інформацією управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС у Донецькій області, станом на 1 лютого 2020 року на території області діє більше 8 тисяч ліцензій на право роздрібної торгівлі підакцизними товарами. 

Зокрема, у січні 2020 року було видано 463 ліцензії на право роздрібної торгівлі (алкоголь – 234, тютюн – 229). У тому числі 19 новим суб’єктам господарювання видано 39 ліцензій. 

Нагадуємо, що актуальну інформацію щодо виданих, призупинених та анульованих ліцензій ви завжди можете перевірити на сайті ГУ ДПС у Донецькій області за наступним посиланням

Крім того, нещодавно ДПС разом з Мінфіном був запущений пілотний сервіс «Пошук акцизної марки», який дозволить не тільки перевіряти легальність походження алкогольних напоїв та тютюнових виробів, але й надає можливість здійснювати громадський контроль за обігом підакцизних товарів. Перевірити свою пляшку або пачку вже можна тут.

 ГУ ДПС у Донецькій області

 


92Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика