Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Інформація від ГУ ДПС у Донецькій області [10 березня 2020  10:01]

Рентна плата за спеціальне використання води поповнила бюджети Донеччини на 28,3 млн гривень 


За 2 поточних місяця 2020 року підприємства Донеччини, що у своїй діяльності використовують водні об`єкти, спрямували до зведеного бюджету Донецького регіону 28,3 млн грн рентної плати за спеціальне використання води. 

Нагадуємо, плата за спеціальне використання води згідно з розподілом коштів надходить майже порівну до державного (15,6 млн грн) та місцевих бюджетів (12,7 млн гривень). Ці кошти призначені для фінансування природоохоронних заходів, які проводяться державою та органами місцевого самоврядування для збереження та відновлення природних ресурсів. 

Безперечним лідером з найбільшим обсягом надходжень цього податку є підприємства м. Маріуполя, які забезпечили надходження плати за спеціальне використання води у сумі 16,2 млн грн, що складає більше половини загального обсягу всієї плати, також підприємства міст Бахмут та Краматорськ поповнили зведений бюджет Донеччини на 5,1 млн грн та 1,4 млн грн відповідно. 

Підприємства – платники рентної плати за спеціальне використання води обчислюють суму плати наростаючим підсумком з початку року та надають податкові декларації до контролюючих органів за місцем податкової реєстрації. 

Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що граничний термін подання податкової звітності та сплати податкових зобов`язань з рентної плати за спеціальне використання води за I квартал 2020 року – 11 травня та 20 травня 2020 року відповідно. 


У січні 2020 року платники Донеччини сплатили до бюджету більше 38 мільйонів грн військового збору 


Протягом січня 2020 року платники Донецької області сплатили до бюджету 38,1 млн грн «патріотичного податку». Для порівняння, у січні 2019 року було сплачено 37,7 млн грн збору на розвиток війська. 

Нагадаємо, що військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року, як додаткове джерело фінансування і підтримки армії. Ставка цього платежу становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за сплату збору до бюджету при нарахуванні доходів у вигляді заробітної плати на користь платника податків є роботодавці. 

Податкова Донеччини наголошує, сплата військового збору - це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій країні. 


На відновлення екології Донбасу надійшло більше 250 мільйонів грн екологічного податку 


З початку 2020 року підприємства Донецької області сплатили 272,2 млн грн екологічного податку до бюджетів всіх рівнів, з них до державного бюджету надійшло 145,1 млн грн, або на 19 млн грн більше, ніж у минулому році. В свою чергу, місцеві бюджети отримали 107,1 млн гривень. 

Серед відокремлених управлінь найбільші надходження екоподатку у 2020 році забезпечили підприємства м. Маріуполя – ними сплачено до бюджетів всіх рівнів майже 60 млн грн, що складає 36,5% усіх надходжень цього податку. З невеликим відривом слідом йдуть підприємства Мар’їнського району – 59,8 млн грн, Слов`янського району – 54 млн грн, та м. Бахмут – 47,7 млн гривень. 

Податкова Донеччини нагадує, що екологічне оподаткування має декілька рівно важливих аспектів – не лише фіскальний, а й економічний, соціальний. Тому саме в умовах небезпечної екологічної ситуації у Донецькому регіону справляння екоподатку є, по-справжньому, край необхідною та провідною метою, адже кошти від податку йдуть, в першу чергу, на поліпшення інфраструктури і вирішення екологічних проблем області. 


Майже 230 мільйонів гривень єдиного податку сплачено представниками малого бізнесу Донеччини 


Суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за два місяці 2020 року сплатили до місцевих бюджетів Донецької області 228,2 млн грн єдиного податку, що на 16,5 млн грн перевищує показник відповідного періоду 2019 року. 

Значну частину цього податку – 156,3 млн грн – сплатили фізичні особи-підприємці. В свою чергу, юридичні особи - платники єдиного податку спрямували до казни 71,9 млн гривень, з них 43,8 млн грн – надійшло від сільгоспвиробників області. 

Лідерами зі сплати єдиного податку у 2020 році є підприємці м.Маріуполя – за два місяця ними сплачено до місцевого бюджету 57,5 млн грн, представниками малого бізнесу м. Покровськ та Покровського району – 30,3 млн грн, і м. Слов`янська – 27 млн гривень. 

Податкова служба Донеччини звертає увагу, що єдиний податок у повному обсязі зараховується до загального фонду місцевих бюджетів. Саме тому, перераховуючи зазначений податок своєчасно і в повному обсязі, підприємці забезпечують фінансування поточних потреб та сприяють розвитку своєї громади. 


Більше мільярду гривень ЄСВ перераховано роботодавцями Донеччини на соціальний захист громадян 


За два місяці поточного року роботодавці Донецької області перерахували 1,3 млрд гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 38,9 млн грн перевищує торішні показники.
 
Нагадуємо, єдиний внесок – це основа пенсійних виплат та інших соціальних гарантій. І тільки за умови офіційного оформлення найманого працівника та «білої» зарплати йому гарантуються право на відпустку (у тому числі під час вагітності та пологів), страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань, оплата листків непрацездатності та нарахування пенсійного стажу. 

Податкова Донеччини акцентує увагу, що офіційно оформлена робота є не тільки гарантією соціального захисту найманих працівників, а для роботодавців – ще й запорукою процвітання бізнесу.

Встановлення тривалих трудових відносин, постійні працівники, відсутність плинності кадрів – слугує якісною рекламою самого роботодавця. І лише при належному ставленні до своїх прав та обов`язків обидві сторони трудових відносин можуть розраховувати на позитивний результат та досягнення поставленої мети. 


ГУ ДПС у Донецькій області


103Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика