Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
На Донеччині провели понад 1300 перевірок щодо подання щорічних декларацій податківцями [30 червня 2020  10:57]

Одним з першочергових завдань Головного управління ДПС у Донецькій області є виявлення та запобігання корупції, оскільки випадки вчинення неправомірних дій негативно впливають на імідж податкової служби та на взаємовідносини з платниками податків. 

Управлінням з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Донецькій області протягом 2020 року проведено 19 службових перевірок та 5 перевірок відповідно до вимог Наказу від 07.10.2019 № 107 «Про затвердження Порядку організації та здійснення заходів контролю в апараті ДПС, її територіальних органах, на державних підприємствах та в установі, які належать до сфери управління ДПС, оформлення і реалізації їх результатів». 

Крім того, проведено 1327 перевірок факту подання щорічних декларацій працівниками Головного управління ДПС у Донецькій області та 14 перевірок декларацій працівників що звільнилися (декларацій після звільнення). Встановлений 1 факт порушення вимог фінансового контролю, а саме не подання щорічної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. 

Проведено 1327 перевірок факту подання щорічних декларацій працівниками Головного управління ДПС у Донецькій області та 14 перевірок декларацій працівників що звільнилися (декларацій після звільнення). Встановлений 1 факт порушення вимог фінансового контролю, а саме не подання щорічної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. 

Працівниками управління проводяться організаційно - роз’яснювальні заходи, так з початку 2020 року проведено 21 круглий стіл, 24 лекції, 5 виступів на телебаченні, 9 публікацій на субсайті ГУ ДПС у Донецькі області, 4 публікації в мережі інтернет та соцмережах. 

Надано методичну та консультаційну допомогу 346 посадовим особам та структурним підрозділам. 

Нагадаємо, що для подання повідомлення про факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень працівниками податкової служби діють такі канали зв’язку: тел. (0626) 62-13-36 та електронна адреса dn.zvk@tax.gov.ua .


58Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика