Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Більше півтора мільйона грн штрафів сплатять порушники готівкових розрахунків у Донецькому регіоні [30 червня 2020  11:18]

Завдяки сучасним рішенням використання РРО стає швидким, простішим та доступним, а рівні правила для всіх учасників відносин у сфері застосування РРО забезпечують фахівці Податкової Донеччини. 

За січень-травень 2020 року співробітниками підрозділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування області проведено 104 фактичні перевірки. Як результат – встановлено факти порушення касової дисципліни та донараховано порушникам більше 1,5 млн грн штрафних санкцій, з яких 1,1 млн грн вже сплачено до бюджету. 

Невидача чека або видача недійсного чека під час продажу товарів чи наданні послуг – це одна з найчастіших проблем, з якою зустрічаються споживачі. 

ГУ ДПС у Донецькій області інформує, що з метою захисту прав споживачів податковою службою запроваджено «гарячу» телефонну лінію. Отже, якщо вам видали чек невстановленої форми чи, взагалі, відмовили в його видачі, просимо звертатися:

  • за номером телефону 0-800-501-007 (напрямок «4»);
  • або написати скаргу на електронну адресу idd@tax.gov.ua .

78Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика