Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Місцеві бюджети Донеччини у 2020 році на соціальні потреби отримали більше 6 мільярдів гривень  [29 липня 2020  11:00]

За січень-червень 2020 року місцеві бюджети Донецької області поповнилися на 6 млрд 65 млн гривень. 

Як і торік, головним джерелом наповнення місцевої казни Донецької області залишається податок на доходи фізичних осіб (74%). З початку року цього податку мобілізовано майже 4,5 млрд грн, що на 47,6 млн грн більше минулорічних показників за аналогічний період. 

Друге місце в наповненні місцевої казни займає плата за землю (8%), надходження якої з початку року становлять 485,1 млн гривень. 

Крім того, представники спрощеної системи оподаткування перерахували до бюджету єдиного податку 461,3 млн грн (7,6%), що на 22,7 млн грн більше аналогічного періоду минулого року. 

Більшу частину відрахувань, за традицією, забезпечили платники м. Маріуполя – 2 млрд 88 млн грн (що складає більше третини усіх надходжень до місцевих бюджетів – 34,4%), підприємці м. Покровськ та Покровського району поповнили бюджет на 845,4 млн грн (13,9%), м. Краматорськ – 642,7 млн грн (10,6%), м. Бахмут та Бахмутського району – 412,7 млн грн (6,8 відсотків). 

Додаткові кошти, що надходять на рахунки місцевих громад Донеччини, працюють на поліпшення соціальних умов мешканців регіону. Досягти таких показників було б неможливо тільки зусиллями працівників податкової служби області без тісної співпраці з платниками та органами місцевого самоврядування.


67Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика