Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Бізнес-спільнота Донеччини сплатила 1,4 мільярда гривень ПДВ  [29 липня 2020  11:01]

За І півріччя 2020 року від платників Донецького регіону до державного бюджету надійшло 1 мільярд 399 мільйонів гривень податку на додану вартість. 

Порівняно з минулим роком бізнес Донеччини суттєво збільшив відрахування ПДВ – додаткові надходження склали більше 181 млн гривень. 

Всього у регіоні станом на 01.07.2020 зареєстровано 6685 платників ПДВ - юридичних осіб та 571 суб'єкт підприємництва - фізична особа. 

Майже третину із загальної суми ПДВ сплатили компанії і підприємці м. Маріуполя – 453,4 мільйони гривень. Друге та третє місце посіла бізнес-спільнота міст Краматорська та Покровська – 201,5 млн грн та 170,5 млн грн відповідно. 

ГУ ДПС у Донецькій області звертає увагу, що Законом України від 16.01.2020 року №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесено ряд змін, які удосконалюють адміністрування податку на додану вартість. Зокрема, запроваджується для звітності з ПДВ єдиний звітний період – календарний місяць (у тому числі для платників єдиного податку) з метою спрощення адміністрування ПДВ, застосування єдиного підходу до формування показників звітності та їх відображення в інформаційних системах ДПС.


63Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика