Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Електронні сервіси – сучасний та зручний інструмент для подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку [07 квітня 2021  14:38]

Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що найпоширенішим з електронних сервісів ДПС є Електронний кабінет. 

Використання електронних сервісів є популярним не тільки при взаємодії платників податків з органами Державної податкової служби України, а також з більшістю державних органів. Наголошуємо, що електронні сервіси ДПС мають низку переваг: зручність, надійність та захищеність. 

Принципи створення та функціонування Електронного кабінету визначені положеннями п. 421.1 ст. 421 Податкового кодексу України: контрольованість, прозорість, інтеграція з іншими інформаційними системами, своєчасність усунення технічних та/або методологічних помилок, автоматизованість, повнота функціоналу, простота електронного документообігу, можливість перегляду в режимі реального часу всіх дій, що здійснюються як платником податків, так і контролюючим органом, заборона зовнішнього втручання до документів, створених платником податків у процесі своєї діяльності, пріоритетність документів, що надходять до платника податків від державних, в тому числі контролюючих органів. 

Звертаємо увагу, що Електронний кабінет працює 24/7, крім часу, необхідного для його технічного обслуговування. 

Крім того, користування Електронним кабінетом не потребує встановлення окремого програмного забезпечення. Вхід до приватної частини Електронного кабінету здійснюється за допомогою кваліфікованого електронного підпису, який можна отримати в будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів. 

Наразі триває кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році. Зважаючи на особливості сьогодення, та в зв’язку з поширенням захворювання COVID-19, наголошуємо, що будь-яку звітність зручно та надійно надсилати як засобами Електронного кабінету, так і за допомогою інших існуючих електронних сервісів без відвідування Центрів обслуговування платників. 

Для забезпечення своєї особистої безпеки при формуванні та надсиланні звітності користуйтеся перевагами електронних сервісів. 

Бережіть свій час та здоров’я!


29Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика