Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
6 вересня - 370 річниця заснування міста Слов’янська та 72 річниця визволення Слов’янська від нацистських окупантів у Другій світовій війні  [03 вересня 2015  17:04]

Дорогі слов`янці!

Слов’янська міська рада, виконавчий комітет та я особисто щиро вітаю Вас з 370-ю річницею заснування нашого славного міста Слов’янська та Днем звільнення міста від нацистських окупантів у Другій світовій війні.

День міста – це свято, що об'єднує усіх, кому небайдужий Слов’янськ. Наше місто славиться працьовитими людьми – талановитими та щирими, добрими й небайдужими, які створюють його матеріальні й духовні надбання.

Переконаний, що запорукою успішного розвитку нашого міста є ваша, дорогі слов’янці, самовіддана праця та велика любов до рідного міста. Вірю, що разом з вами, працюючи на перспективу розвитку Слов’янська, ми досягнемо вагомих результатів в усіх сферах життєдіяльності нашого міста.

Дорогі слов’янці! Низький уклін і велика шана всім, хто своєю самовідданою працею, активною громадянською позицією наближає наше місто до справжньої європейської перспективи! Висловлюю слова глибокої вдячності сім'ям загиблим хто загинув за визволення Слов’янська під час Другої Світової війни та сьогоднішньої війни за Незалежність України.

Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед слов`янців. Бажаю вам родинного затишку та благополуччя.

З Днем народження місто! Хай квітне наш рідний Слов’янськ!

З повагою,
Олег Зонтов,
в.о. міського голови,
секретар міської ради


1275Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua