Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Новини
У Слов'янську пройшли урочисті збори з нагоди 21-ї річниці Конституції України [29 червня 2017  13:56]27 червня у великій залі Слов'янської міської ради пройшли урочисті збори з нагоди 21-ї річниці Конституції України. 

На заході зібралося багато людей, а саме: молодь, представники правоохоронних органів, Національної гвардії України, громадських організацій та працівники Слов'янської міської ради. 

Всіх присутніх з нагоди свята привітали заступник міського голови Юрій Підлісний, директор департаменту світи і науки Донецької обласної адміністрації Надія Оксенчук, капітан Національної Гвардії України Євген Цуцков та заступник голови Громадської організації “Молодь Сходу України” Оксана Ступак. Також всі учасники заходу переглянули відео на тему “Історія Конституції” та Прийняття Конституції 1996 року”. 

Після урочистих привітань Маша Вишимірська учениця школи мистецтв, Софія Солодухова вокальна судія “Соната”, ансамбль “Open art” Народної студії “Сольвейг” Центру дитячої та юнацької творчості та Настя Парфьонова солістка Народної студії “Сольвейг” Центру дитячої та юнацької творчості виконали пісні “Моє ім'я Україна”, “Вишиванка”, “Пісня Солов'їна” та “Україна - це ми”. 497Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика