Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Новини
Міський голова Вадим Лях провів прес-конференцію та підписав меморандум про співробітництво  [06 грудня 2017  14:52]6 грудня міський голова Вади Лях провів чергову прес-конференцію для журналістів. 

Очільник міста розповів, що за рахунок місцевого бюджету газифікуються три вулиці м-н Семенівка. Жителі мікрорайону за бажанням зможуть зробити проект та підключити свої будинки до послуги газопостачання. В цьому році роботи по газифікації будуть завершені. 

Також відбулось підписання меморандуму про співробітництво між Слов'янською міською радою та ПАТ “Державний ощадний банк України”. 

Сторони, які підписали цей меморандум, в межах їх компетенції та відповідно до своєї ролі в економічному житті області, будуть прагнути розвивати співробітництво для більш ефективного сприяння підприємствам середнього та малого бізнесу з питань застосування фінансових інструментів підтримки інноваційної діяльності, інвестиційних проектів, грантів, надання фінансових послуг, для оновлення матеріально-технічної бази виробництва та послуг. 


209Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика