Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Новини
У Слов’янську та Слов’янському районі продовжують знаходити вибухонебезпечні предмети [16 квітня 2018  09:59]Гарно коли на вулиці тепло, і всі виїжджають на природу відпочивати, але за останній час збільшилась кількість знайдених вибухонебезпечних предметів і треба дивитися під ноги. 

У продовж минулого тижня співробітниками піротехнічної служби ДСНС по області обстежено 23,39 гектарів території, вилучено та знешкоджено 356 вибухонебезпечних предмета, у тому числі: артилерійських снарядів - 239, мінометних мін - 35, ручних гранат - 67, реактивні снаряди -1, інших небезпечних предметів - 14. 

У Слов’янському районі, селищі Черкаське, на відкритій території, знайдено: артилерійський снаряд 88 мм — 1 од., артилерійський снаряд 76 мм — 1 од. , обстежено території -0,79 га. 

У місті Слов’янську, біля гаражного кооперативу “Схід”, на відкритій території, знайдено: артилерійський снаряд 76 мм — 1 од., обстежено території - 0,13 га. 

У Слов’янському районі, селищі Балбасівка, у городі, знайдено: мінометна міна - 50 мм — 1 од , обстежено території -0,13 га. 

Увага!!! При виявленні підозрілих предметів, вибухонебезпечних пристроїв:
1. негайно повідомте чергові служби цивільного захисту за телефоном 101, органів внутрішніх справ за телефоном 102;
2. не підходьте до предмету, не торкайтеся і не пересувайте його, не допускайте до знахідки інших людей, за можливістю огородити;
3. припинити всі види робіт в районі виявлення вибухонебезпечного предмету;
4. не користуйтеся засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух);
5. дочекайтеся прибуття фахівців, вкажіть місце знахідки та повідомте

Пам'ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102», а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси. 161Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика