Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Інформація про стан зареєстрованого ринку праці за 9 місяців 2018 року [11 жовтня 2018  12:44]

Послугами Слов'янського міського центру зайнятості в сприяння працевлаштуванню за 9 місяців 2018 року скористалися 6142 незайнятих трудовою діяльністю громадянина міста, в тому числі 2772 особи мали статус зареєстрованих безробітних, що практично дорівнює даним відповідного періоду 2017 року. 

На 1 жовтня 2018 року число зареєстрованих безробітних налічувало 856 осіб, що склало 1,01% середньооблікової чисельності населення працездатного віку міста Слов'янська. Близько 69% безробітних - це жінки, 31% - молодь у віці до 35 років, майже кожен четвертий - з числа осіб, які мають додаткові гарантії у сприяння працевлаштуванню. Серед безробітних майже кожен другий раніше був робітником, кожен третій займав місце службовця, а кожен чотирнадцятий не мав професійної підготовки. 

У той же час роботодавцям постійно потрібні кваліфіковані робітники з інструментом (33% всіх вакансій), працівники сфери торгівлі та послуг (14%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (28%), а також кваліфіковані професіонали та фахівці (19%). 

На одну з усіх наданих до центру зайнятості роботодавцями міста вакансій протягом 9 місяців претендувало в середньому 2 особи. 

За 9 місяців поточного року отримав постійну роботу за сприяння служби зайнятості 1971 незайнятий громадянин міста, з них 1071 особа зі статусом безробітного. На нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску працевлаштовані 77 безробітних міста. З компенсацією витрат роботодавцю на оплату праці зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб працевлаштовані 28 безробітних громадян. 

Поряд з працевлаштуванням на постійних умовах роботи, одним із напрямків соціального захисту незайнятого населення є організація оплачуваних громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, які забезпечують тимчасову зайнятість. Протягом звітного періоду в роботах тимчасового характеру та громадських роботах взяли участь 1348 безробітних жителів міста. 

Протягом 9 місяців 2018 року проходили профнавчання та підвищували свою кваліфікацію 675 безробітних міста, по закінченні якого 91,1% працевлаштовані за сприянням центру зайнятості на конкретні робочі місця. 

На 01.10.2018 року допомогу по безробіттю отримували 755 безробітних. Перебування в стані безробіття до працевлаштування становить на сьогодні в середньому 4 місяці. Період виплати допомоги залежить від страхового стажу безробітного та причини звільнення з роботи.


544Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика