Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
XIV Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Дитяче серденько, живи!» [19 квітня 2019  13:57]

По всіх регіонах України у період з 1 по 30 квітня 2019 року проходить XIV Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Дитяче серденько, живи!», головною метою якої є збір коштів для придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень. 

Акція ВБФ «Серце до серця» відбувається чотирнадцятий рік поспіль i за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. За роки діяльності фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на суму більше 35 млн. грн. 

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради запрошує жителів Слов’янська долучитися до акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» під гаслом – «Дитяче серденько, живи!», та допомогти у придбанні кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень, адже надзвичайно важливою є підтримка кожного із нас і допомога у проведенні цього суспільно-важливого благодійного проекту. 

Протягом квітня в Слов’янську скриньки акції встановлені в лікарнях, бібліотеці та молодіжному центрі «Платформа ініціатив Теплиця». 

Також кожен бажаючий може самостійно перерахувати кошти на рахунок благодійного фонду. 

Реквізити для перерахування благодійних внесків: ВБФ «Серце до серця» р\р 2600501306399 в ПАТ «Кредобанк», МФО 325365, код ЄДРПОУ 34354227. Найменування платежу: «Благодійний внесок для закупівлі медичного обладнання для м. Слов’янська, Донецької області»

P.S. У 2018 році акція проводилась під гаслом «Почуй світ!», метою якої був збір коштів для придбання медичного обладнання для дитячих лікарень. У Слов’янську було зібрано 2725,00 (дві тисячі сімсот двадцять п’ять грн. 00 коп.).


312Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика