Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Дитячій лікарні подарували новий службовий автомобіль [14 червня 2019  14:19]Напередодні Дня медичного працівника до КЛПЗ «Міська дитяча лікарня» завітала Народний депутат України, член депутатської фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання Тетяна Бахтєєва. Вона привезла подарунки для медичного закладу, а саме новий автомобіль Chevrolet Niva. Авто було куплено за власні кошти Народного депутата.

Колектив лікарні на чолі з головним лікарем Валерієм Світличним з радістю зустріли Татяну Бахтєєву та отримали з рук нардепа сертифікат на автомобіль, дитячі іграшки для лікарні, а також солодкі подарунки для медиків. Міський голова Вадим Лях подякував Тетяні Бахтєєвой та привітав медичних працівників дитячої лікарні з наступаючим святом.

Автомобіль будуть використовувати для перевезення необхідних речей: медичного обладнання, аналізів та медикаментів. Попередній транспорт вже застарілий, тому новий автомобіль дозволить пришвидшити та покращити роботу лікарів.

Усі працівники дитячої лікарні радіють, що їх автопарк поновився якісною, новою автівкою. 


573Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика