Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Чергові ігри чемпіонату міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді [08 листопада 2019  15:20]6 листопада у розважальному центрі «TALER» відбулись чергові ігри чемпіонату міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді. 

Цього разу учасниками стали 5 команд факультету гуманітарної та економічної освіти Донбаського державного педагогічного університету. За результатами двох ігор по 10 фреймів була визначена команда-переможець – нею стала команда 1 курсу, яка набрала 879 очок та буде представляти факультет гуманітарної та економічної освіти у фіналі чемпіонату, який відбудеться навесні 2020 року. 

Також був визначений кращий гравець дня – Роман Мартинов - викладач фізико-математичного факультету (285 очок). 

Команда переможець та кращий гравець дня були відзначені грамотами відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради та сувенірними блокнотами від Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 

Наступними учасниками змагань будуть 5 команд студентів філологічного факультету Донбаського державного педагогічного університету. Змагання відбудуться 13 листопада у розважальному центрі «TALER». Початок о 14.00. 

Чемпіонат Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді реалізується за ініціативи розважального центру «TALER», підтримки відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради і Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 


366Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика