Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Фінал міських змагань «Веселі старти» серед учнів 2009 р.н.  [08 листопада 2019  15:25]7 листопада у спортивному залі КПНЗ «Міська КДЮСШ» відбувся фінал міських змагань «Веселі старти» серед учнів 2009 р.н. 

Після проведення трьох зональних етапів у яких взяли участь команди 16 шкіл до фіналу вийшли 6 шкіл, які і змагалися за право представляти свою школу на обласному етапі.
У фіналі міських змагань «Веселі старти» взяли участь команди загальноосвітніх шкіл № 4, 9,10, 12, 18, 20. 

У цікавій та динамічній боротьбі за результатами чотирьох естафет – це «Швидкість з м’ячем», «Флорбол», «Ловкий м’яч» та «Стрітбол» чемпіоном міських змагань «Веселі старти» стала команда ЗОШ № 18 (викладач фізичного виховання Віталій Севідов), срібні нагороди отримали учні школи № 9 (викладач фізичного виховання Ольга Даукшене) та бронзові медалі завоювали учні ЗОШ № 20 (викладач фізичного виховання Анжела Шевченко). 

Учні ЗОШ № 18, як переможці міських змагань вибороли право представляти свою школу та місто Слов’янськ на обласних змаганнях «Веселі старти». 

Усі команди відзначені грамотами від відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради, а призери змагань отримали кубки та цінні подарунки від Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 

Вітаємо команди з гарним виступом на міських змаганнях та бажаємо наснаги і нових перемог! 394Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика