Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Чемпіонат світу зі спортивних танців на візках [04 грудня 2019  15:02]З 27 листопада по 2 грудня в місті Бонн (Німеччина) проходив чемпіонат світу зі спортивних танців на візках, в якому взяли участь близько 350 учасників із 26 країн. 

У складі збірної команди України Донецьку область представили чотири спортсмени зі Слов’янська, вихованці тренера Олени Харченко: заслужені майстри спорту Сніжана та Володимир Керничні, майстер спорту Наталя Чехонацька та кандидат у майстри спорту Ігор Боженко. 

Дует Керничних виступив у трьох видах програми: став срібним призером у програмі «DUO STANDARD class 1», бронзовим призером у програмі «DUO LATINA class 1» та четвертим у програмі «DUO FREESTYLE class 1». 

Дует Сніжани Керничної та Ігоря Боженка в програмі «СОMBI FREESTYLE» виборов «срібло». 

У індивідуальних виступах за програмою «FREESTYLE WOMEN class 1» Сніжана Кернична посіла четверте місце, Наталя Чехонацька – п’яте. Окрім цього, у програмі «SINGLE WOMEN class 1» Наталя також була п’ятою. 

Вітаємо слов’янських спортсменів а також їх тренера з вдалим виступом, та бажаємо нових звершень! 343Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика