Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Ігри чемпіонату міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді. [07 лютого 2020  08:48]5 лютого продовжились ігри чемпіонату міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді. 

Цього разу на доріжках розважального центру «TALER» розпочали відбіркові ігри команди вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Першими учасниками стали студенти Слов’янського енергобудівного технікуму. 

За результатами двох ігор по 10 фреймів команда-переможець набрала 920 кегль, та буде представляти свій заклад у фіналі чемпіонату міста з боулінгу який відбудеться у квітні 2020 року.
Кращим гравцем дня стала Олена Клочкова - викладач Слов’янського енергобудівного технікуму з особистим результатом в 285 кегль. 

Наступні відбіркові ігри відбудуться серед команд Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури 12 лютого 2020 року. Початок о 14.00.

Чемпіонат міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді проводиться за ініціативи розважального центру «TALER» при підтримці відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради і Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 


303Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика