Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Інформація про стан зареєстрованого ринку праці за І квартал 2020 року [13 квітня 2020  16:45]

Послугами Слов'янського міського центру зайнятості в сприянні працевлаштуванню в 1 кварталі 2020 року скористалися порядку 5532 незайнятих трудовою діяльністю громадян міста, з яких 1230 осіб мали статус зареєстрованого безробітного, на 9,49% менше відповідного періоду 2019 року. 

На 1 квітня 2020 року число зареєстрованих безробітних налічувало близько 759 осіб, що склало 1,13% середньооблікової чисельності населення працездатного віку міста Слов'янська. Близько 63% безробітних - це жінки, 32% - молодь у віці до 35 років, майже кожен четвертий - з числа осіб, які мають додаткові гарантії у сприяння працевлаштуванню. Серед безробітних майже кожен третій раніше був робітником, кожен другий займав місце службовця, а кожен дванадцятий не мав професійної підготовки. 

У той же час роботодавцям постійно потрібні кваліфіковані робітники з інструментом (39% всіх вакансій), працівники сфери торгівлі та послуг (13%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (21%), а також кваліфіковані професіонали та фахівці (23%). 

За три місяці поточного року отримав постійну роботу за сприяння служби зайнятості 491 незайнятий громадянин, в тому числі 224 особи зі статусом безробітного. На нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску працевлаштовані 13 безробітних міста. З компенсацією витрат роботодавцю на оплату праці зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб працевлаштовані 7 безробітних громадян. 

Поряд з працевлаштуванням на постійних умовах роботи, одним із напрямків соціального захисту незайнятого населення є організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, які забезпечують тимчасову зайнятість. Протягом звітного періоду в роботах тимчасового характеру та громадських роботах взяли участь 148 безробітних жителів міста. 

В 1 кварталі 2020 року проходили профнавчання та підвищували свою кваліфікацію 152 безробітних, по закінченні якого 88,8% працевлаштовані за сприянням центру зайнятості на конкретні робочі місця. 

На 01.04.2020 року допомогу по безробіттю отримували 744 безробітних. Перебування в стані безробіття до працевлаштування становить на сьогодні в середньому 4 місяці. Період виплати допомоги залежить від страхового стажу безробітного та причини звільнення з роботи.


1477Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua