Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
За період епідемії у Слов’янську від коронавірусу померла сорок одна людина [10 листопада 2020  15:21]

Статистику захворювання на COVID-19 та про стан готовності медичних закладів на прес-конференції 10 листопада повідомила начальник відділу охорони здоров’я Олена Джим.

Триста двадцять лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 виявлено у Слов’янську на минулому тижні. Коефіцієнт виявлення складає 70,1%. Про це на прес-конференції 10 листопада повідомила начальник відділу охорони здоров’я Олена Джим.

Усього в Слов’янську з моменту введення карантину зафіксовано 1987 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції. 111 з тих, хто захворів — діти. 

Більшість інфікованих (1377) вже вилікувалася, серед них — 94 дитини. 569 людей продовжують хворіти. Наразі у лікарні Костянтинівки, Краматорська та Слов’янська госпіталізовані 58 пацієнтів. Сорок один випадок, на жаль, закінчився летально. Лише 25 пацієнтів серед померлих — особи, старші за 60 років із супутніми захворюваннями.

Додамо, що зараз на самоізоляції перебувають 1137 мешканців міста. Крім інфікованих, у це число входять ті, хто контактував із хворими, прибув із-за кордону та члени їхніх родин.
 
Також за останній тиждень проведено 456 заборів біологічного матеріалу для обстеження методом ПЛР.
 
Крім того, станом на сьогодні 236 мешканців міста проходять лікування з приводу пневмонії. 58 з них знаходяться у стаціонарі лікарень, інші лікуються амбулаторно. Всі вони обстежені методом ПЛР.
 
Звертаємо увагу, що за період карантину на реалізацію протиепідемічних заходів із місцевого бюджету було виділено 8065,45 тис. грн. З цієї суми вже використано 6567,15 тис. Крім цього, Слов’янськ отримав спонсорської допомоги у вигляді засобів індивідуального захисту та дезинфекції, медапаратури та ШВЛ на 4392,4 тис. гривень.


401Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua