Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
За тиждень — півсотні випадків коронавірусу [21 вересня 2021  14:53]

П’ятдесят лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 виявлено у Слов’янську за останній тиждень (за попередній тиждень — 53 випадки). Коефіцієнт виявлення складає 12,1%. Таку інформацію надала заступниця начальника відділу охорони здоров’я Марина Порохняк. 

Усього в Слов’янську у поточному році зафіксовано 4500 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції. 234 з тих, хто захворів — діти, 169 — медичні працівники.
Наразі продовжують хворіти 132 особи. Дванадцять із них госпіталізовані в інфекційну лікарню Краматорська. 

Зазначимо, що у поточному році 99 випадків захворювання, на жаль, закінчилися летально. 81 пацієнт серед померлих — особи, старші за 60 років із супутніми захворюваннями. 

Додамо, що зараз на самоізоляції перебуває 321 мешканець міста. Крім інфікованих, у це число входять ті, хто контактував із хворими, прибув із-за кордону та члени їхніх родин. 

Також за останній тиждень проведено 414 заборів біологічного матеріалу для обстеження методом ПЛР. 

Крім того, станом на сьогодні 25 мешканців міста проходять лікування з приводу пневмонії. Восьмеро з них знаходяться у стаціонарі лікарень, інші лікуються амбулаторно. Усі вони обстежені методом ПЛР. 

Зазначимо, що всього за поточний рік діагноз “пневмонія” було поставлено 1270 містянам. 

Звертаємо увагу, що у поточному році лікувальні заклади міста отримали гуманітарну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту та дезинфекції, медапаратури, кисневих концентраторів на суму 2304,47 тис. грн. 

Додамо також, що у місті проводиться вакцинація проти коронавірусу. Наразі вакциновано 20642 особи. Із них першу дозу отримали 11846 людей, другу - 8796.


158Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуальнопошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua