Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни

Новини
Слов’янські триатлети – переможці та призери міжнародного турніру в Болгарії [01 червня 2023  13:32]

<

Змагання за програмою дуатлону відбулися 28 травня в місті Плевен. Від Донеччини на стартах гідно виступили вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону та Донецького обласного коледжу ім. С.Бубки, які представляють Слов’янську громаду. В їх активі - 6 медалей, повідомляє управління фізкультури та спорту ДонОДА.

Іван Шевченко виграв змагання серед чоловіків, подолавши за 55 хвилин 7 секунд дистанцію: 5 км бігу – 20 км велосипедної гонки – 2,5 км бігу.

Той самий маршрут було передбачено і для юніорів, де «золото» з часом 57:49 здобув Іван Ткаченко, а бронзовим призером з результатом 01:02:31 став Всеволод Оленічев.

У віковій групі «юніорки» третє місце посіла Кіра Агафонова (01:26:51).

За підсумками змагань серед кадетів переміг Захар Цівковський, який за 27 хвилин 43 секунди подолав дистанцію: 2 км бігу – 10 км велосипедної гонки – 1 бігу.

Олександр Потрубач у категорії «юнаки» став третім (28:31).

Тренують триатлетів Георгій та Ольга Драгуляни.

Вітаємо з успішним виступом! Бажаємо подальших успіхів та нових яскравих перемог!