Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
До уваги інститутів громадянського суспільства! [17 лютого 2016  12:41]

Формується новий склад громадської ради при виконавчому комітеті Слов’янської міської ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами) формується новий склад громадської ради при виконавчому комітеті Слов’янської міської ради.

Для підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Слов’янської міської ради утворено ініціативну групу та затверджено її персональний склад (рішення виконавчого комітету Слов’янської міської ради від 03.02.2016 № 86).

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі - інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності осередків для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

Кількісний та якісний склад громадської ради формується на установчих зборах з осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

Під час проведення установчих зборів, які відкриває уповноважений представник ініціативної групи, з числа кандидатів до нового складу громадської ради обирається лічильна комісія, голова зборів, секретар, заслуховується інформація голови або іншого уповноваженого члена попереднього складу громадської ради про її діяльність, а також обирається новий склад громадської ради.

Строк повноважень складу громадської ради - два роки.

Установчі збори із формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Слов’янської міської ради відбудуться 6 квітня 2016 року в великі залі адмінбудівлі Слов’янської міської ради (інформація про час проведення буде повідомлено додатково).

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи до 7 березня 2016 року (включно) подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (додається).

До заяви додаються:

  • рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
  • копія Свідоцтва про реєстрацію інституту громадянського суспільства (або виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій) та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку (підписом уповноваженої особи керівного органу та печаткою інституту громадянського суспільства);
  • інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);
  • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Документи надавати у паперовому вигляді з описом за адресою: 84100, м.Слов’янськ, пл.Соборна, 2, загальний відділ, каб.212, з понеділка по четвер з 8.00 год. до 17.00 год., в п’ятницю з 8.00 год. до 16.00 год. 7 березня 2016 року документи можна надати на електронну адресу: ovp@slavrada.gov.ua.

За додатковою інформацією звертатися до відділу з питань внутрішньої політики Слов’янської міської ради, 4 поверх, каб.413, тел.62-13-09, email: ovp@slavrada.gov.ua 

Відповідальна особа Кравченко Дмитро Валерійович.


2358Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua