Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Об’яви
До відома отримувачів страхових виплат Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України! [03 лютого 2017  11:27]

Відділення ВД Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Слов’янську звертає Вашу увагу на зміни, які відбулися у законодавстві стосовно проведення перерахунку та індексації страхових виплат у 2017 році. 

Згідно розділу II . «Прикінцевих та перехідних положень» Закону України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» з 1 січня 2017 року встановлюється новий розмір щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві, у яких розмір щомісячних страхових виплат у перерахунку на 100% втрати працездатності менший за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом станом на 1 грудня 2016 р.(1600грн), з урахуванням відсотка втрати працездатності. 

Керуючись вищезазначеною нормою Закону спеціалістами відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у місті Слов’янську Донецької області вже проведені нарахування нових сум щомісячних страхових виплат потерпілим, що підпадають під дію норми цього Закону. 

Відповідно Постанови Кабінету Міністрів України № 836 від 16.11.2016 «Про внесення змін до порядку проведення індексації грошових доходів населення» з 24.11.2016 набув чинності Порядок проведення індексації щомісячних страхових виплат. Згідно цього порядку змінився механізм індексації страхових виплат для осіб, що постраждали внаслідок нещасного випадку на виробництві. В умовах підвищення споживчих цін прийняття цієї норми забезпечує зменшення соціальної напруги серед потерпілих, які одночасно отримують пенсію і страхові виплати у результаті нещасних випадків на виробництві. Суми індексації страхових виплат таким особам не залежать від підвищення розміру пенсії. 

До прийняття зазначеної постанови при проведенні індексації особам, які одночасно отримували страхові виплати та пенсії, слід було керуватись положеннями п.5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.03.2003 № 1078. та надавати до відділення інформацію про розмір отриманої пенсії в разі її підвищення. 

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (06262) 2-97-97 або за адресою відділення: м.Слов’янськ, вул.Глекова, 2.


618Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика