Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта [06 квітня 2017  16:10]

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення виконкому Слов’янської міської ради «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в місті Слов’янську»

Розробник – відділ транспорту та зв’язку Слов’янської міської ради

Проект регуляторного акта визначає Умови конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Слов’янську, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені переможцями конкурсу з перевезення пасажирів.

Обґрунтування:

  • виконання статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами та доповненнями);
  • проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в місті Слов’янську згідно норм чинного законодавства;
  • забезпечення стабільних, безпечних та якісних перевезень пасажирів міським автотранспортом загального користування.

Проект регуляторного акта «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в місті Слов’янську» та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Слов’янської міської ради (www.slavrada.gov.ua) в розділі «Регуляторні акти».

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за наступними адресами:

  • 84122, Донецька область, м. Слов’янськ, пл. Соборна, 2, електронна пошта: postmaster@slavrada.gov.ua – виконком Слов’янської міської ради;
  • 84313, Донецька область, м. Краматорськ, проспект Миру, буд. 8, кімната 15, електронна пошта: dn@amcu.gov.ua – Донецьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

625Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика