Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Шановні підприємці! [10 вересня 2018  15:51]

Рух “Сильні громади” продовжує проект “Ефективне місто”, завданням якого є об’єднання зусиль активних громадян для вирішення місцевих проблем. 

Одним із напрямків діяльності є покращення умов ведення бізнесу у Слов’янську. 

В рамках проекту представники руху у партнерстві зі Слов’янською міською радою та організаторами ІІ-го Слов’янського економічного форуму ім. братів Шнуркових, який відбудеться 27 вересня у Слов’янську, проводять опитування для визначення найбільш актуальних проблем, що турбують місцевих підприємців та спільного пошуку шляхів їх вирішення. 

Опитування є анонімним та орієнтоване на те, щоб зрозуміти настрої підприємців щодо готовності спільно працювати над покращенням бізнес-клімату в місті. Ще одним важливим аспектом є готовність об’єднуватися для спільних дій. 

Опитування орієнтоване на підприємців та людей, які збираються розпочати власну справу. Пройти опитування для підприємців можна, заповнивши спеціальну гугл-форму

Результати опитування будуть представлені під час ІІ Економічного Форуму у Слов’янську 27 вересня. Окрім того, вони враховуватимуться під час формування місцевої політики сприяння розвитку підприємницької діяльності. 

Просимо Вас виділити 15 хвилин свого часу та взяти участь в цьому важливому дослідженні.


887Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика