Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
До уваги суб’єктів малого підприємництва! [13 вересня 2018  08:35]

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово - цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05 травня 2017 року за № 78/2285 (зі змінами), 10.09.2018 оголошено черговий конкурсний відбір проектів суб'єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів. 

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 13-00 години 26 вересня 2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412. Проведення конкурсного відбору заплановано на 10 жовтня 2018 року. 

Детальна інформація розміщена на сайті облдержадміністрації (dn.gov.ua) у розділах “Оголошення”, “Поточна діяльність” (підрозділи “Український донецький куркуль”, “Малий та середній бізнес”).  

Управління економічного та інвестиційного розвитку Слов’янської міської ради доводить до відома, що залишок передбаченої суми співфінансування в міському бюджеті до кінця бюджетного року складає 69 028,71 грн. Суб’єктам малого підприємництва, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, необхідно врахувати суму співфінансування для подання відповідних документів.


1300Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua