Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Набір робітників [14 вересня 2018  08:08]

Після підвищення тарифів житловими підприємствами проведено нарахування заробітної плати за професіями та посадами згідно діючого законодавства України.
Житлово-експлуатаційними підприємствами проводиться набір робітників за професіями: двірник, слюсар-сантехник, маляр, покрівельник.

Слов'янська міська рада повідомляє, що 18 липня 2018 року виконавчим комітетом Слов'янської міської ради прийнято рішення №438 "Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій". 

Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків комунальної власності територіальної громади м.Слов'янськ, розраховані згідно Постанови КМУ від 01.06.2011 №869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги". 

Економічно обґрунтовані тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків комунальної власності територіальної громади м.Слов'янськ, розраховані Державним підприємством «Розрахунковий центр послуг» (м.Київ) при Мінрегіонбуд України, з відповідною ліцензію на виконання відповідних робіт. 

Згідно п.6 ст.32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій вступили в дію 03.08.2018 року.


318Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика