Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
До уваги мешканців міста, пасічників та юридичних осіб, які займаються бджільництвом! [31 травня 2019  15:46]

У зв’язку з випадками загибелі сімей бджіл у деяких областях України в результаті обробки сільськогосподарських рослин пестицидами, які застосовують для обробки медоносних рослин, Слов'янська міська рада нагадує, що фізичні та юридичні особи зобов'язані не пізніше ніж за 3 доби до початку обробки через засоби масової інформації попередити про це пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до 10 км від оброблюваних площ. При цьому необхідно повідомити дату обробки, назву препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату, указати час ізоляції бджіл.

Також, міська рада повідомляє з метою обліку та здійснення лікувально-профілактичних заходів, кожна пасіка повинна мати ветеринарно-санітарний паспорт та підлягає реєстрації за місцем проживання фізичної особи або місцем знаходження юридичної особи, яка займається бджільництвом.

Для реєстрації пасіки, мешканці міста повинні у термін звернутись до відділу екології та природних ресурсів Слов'янської міської ради за адресою: м. Слов'янськ, пл. Соборна, 2, каб. 304.


446Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика